vozdra

vozdra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
david Mostar 20god. trenutno pjesak ..al eto namjeravam uzet dvicu GTI-a 1.8 16v kr motor naravno :) ..prijavio sam se da vidim vase misljenje u vezi s tim motorom,,,sta mogu ocekivat od njega i tako....pa eto bilo kakav savjet dobro je dosao,,,naravno prednost vozaci koji su ga imali ili ga jos imaju
da nebi bilo samo to namjeravam ostat sto duze na ovom forumu jer kako vidim ima dosta iskusnih ljudi od kojih se moze ponesto i naucit :)
 
dd na forum,zelim ugodno druzenje;)

necu puno da ti pricam,al TDI je TDI:lol:
sala,pozz i sretno u kupovini onog sto zelis:cool:
 

SL7

Član
Dobro dosao Getusa:icon_biggrin:
Odma da ti odgovorim na tvoje pitanje o uzimanju auta..
Vozim od svoje 12 godine prvo auto koje sam kupio bio je japanac
Toyota Corola 1.6 16v 85 KW prodao ga nakon godinu zbog dijelova a od tada samo Golf 2_16V..8V..G60 itd..
Ako imalo valja motor nemozes ga lako poderat ali zato on tebi djep podere:D jer nemozes se prestati vozat sa takvim autom..
Tako auto ipak treba odrzavat,redovno ulje filtere naravno i kocnice jer one su gotov pa najvaznije-i gume:D
Ako imas love da sipas i odrzavas auto kupuj 16V;);)
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
dd na forum,zelim ugodno druzenje;)

necu puno da ti pricam,al TDI je TDI:lol:
sala,pozz i sretno u kupovini onog sto zelis:cool:

uvjerio sam se i u to u starog mi je passat 5,,,2.5 V6 motor..auto nabija nemoguce

sl7 je napisao(la):
Dobro dosao Getusa:icon_biggrin:
Odma da ti odgovorim na tvoje pitanje o uzimanju auta..
Vozim od svoje 12 godine prvo auto koje sam kupio bio je japanac
Toyota Corola 1.6 16v 85 KW prodao ga nakon godinu zbog dijelova a od tada samo Golf 2_16V..8V..G60 itd..
Ako imalo valja motor nemozes ga lako poderat ali zato on tebi djep podere:D jer nemozes se prestati vozat sa takvim autom..
Tako auto ipak treba odrzavat,redovno ulje filtere naravno i kocnice jer one su gotov pa najvaznije-i gume:D
Ako imas love da sipas i odrzavas auto kupuj 16V;);)

da ti pravo kazem nikad nisam ni razmisljo o tom autu uvjek je bilo bmw ovo ono,,al kad sam ga provozo jednostavno mi je suđen bio :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top