VOZACKA DOZVOLA

VOZACKA DOZVOLA

Član
Znaci istice mi vozacka dozvola e sad posto sam ogranicen vremenom koji je vremenski period pred istek da se moze predati papiri za novu
10 dana 20dana mjesec .........................pred istek stare
Mislim da me kontate
 
Ja sam jednom isao 10 dana prije isteka i rekli mi da ne mogu predati zahtjev za zamjenu do dana isteka..Tek da dodjem na dan isteka da predam...Da li je jos uvijek tako ne bih znao...
 
Član
ako hoces isti dan da imas novu ili stoo prije novu da dobijes idi tamo i reci da si izgubio staru, popunis formular, uplatis 40 km i nova vozacka se pravi a ti sa starom vozis, kad se nova napravi odes tamo podignes je i sa novom vozis... i ovako i onako moras da platis pravljenje nove vozacke 40 km, tako da je ovo najbolja metoda, ili slomij je i odnesi reci da ti je pukla vozacka da hoces da ti prave novu a prije toga kopiraj je i cuvaj uz sebe papir koji ti u cipsu daju za vozacku da mozes vozit auto...

:123::123::123:
 
Član
Ok hvala na odgovorima momci
valja mi nesto skontat jer moram da vadim i ljekarsko da
bi produzio vozacku bar je bilo tako zadnji put kad sam radio

skontat cu nesto
 
Ljekarsko svakako..Ali nemoj reci da si izgubio i to jer traje i ta procedura..Dok se objavi u medijima da je izgubljeno, pa u sluzbenim novinama, pa tamo pa vamo opet mjesec dana..Radije sacekaj, nema ti druge..
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ako hoces isti dan da imas novu ili stoo prije novu da dobijes idi tamo i reci da si izgubio staru, popunis formular, uplatis 40 km i nova vozacka se pravi a ti sa starom vozis, kad se nova napravi odes tamo podignes je i sa novom vozis... i ovako i onako moras da platis pravljenje nove vozacke 40 km, tako da je ovo najbolja metoda, ili slomij je i odnesi reci da ti je pukla vozacka da hoces da ti prave novu a prije toga kopiraj je i cuvaj uz sebe papir koji ti u cipsu daju za vozacku da mozes vozit auto...

:123::123::123:

jarane nemoj gluposti valjati. ocito ne znas koja je procedura kad izgubis neki dokument. prije svega moras otici u mup prijaviti, pa onda u sluzbeni list da se proglasi nevazecom, onda cekas da to izadje u sluzbenim novinama, i tek onda ides da vadis novu...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ljekarsko svakako..Ali nemoj reci da si izgubio i to jer traje i ta procedura..Dok se objavi u medijima da je izgubljeno, pa u sluzbenim novinama, pa tamo pa vamo opet mjesec dana..Radije sacekaj, nema ti druge..

mislim da se to objavljuje samo za licnu i pasos, neznam za vozacku. nista onda je slomi i odnesi u dva dijela ljudima :D
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ljekarsko svakako..Ali nemoj reci da si izgubio i to jer traje i ta procedura..Dok se objavi u medijima da je izgubljeno, pa u sluzbenim novinama, pa tamo pa vamo opet mjesec dana..Radije sacekaj, nema ti druge..
Sve bi to bilo ok da sam ja kuci a treba mi za posla
dolazim na mjesec prije nego istekne valja neke stele ganjat
 
Za svaki dokument vazi procedura kao i za licnu...Najbolje stela, ako ne prodje, onda ces morati slomiti i traziti zamjenu...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Ljekarsko svakako..Ali nemoj reci da si izgubio i to jer traje i ta procedura..Dok se objavi u medijima da je izgubljeno, pa u sluzbenim novinama, pa tamo pa vamo opet mjesec dana..Radije sacekaj, nema ti druge..

mislim da se to objavljuje samo za licnu i pasos, neznam za vozacku. nista onda je slomi i odnesi u dva dijela ljudima :D

jarane meni su prosle god trazili za mjesecnu kartu za prijevoz da idem prijavljivat nestalom, kamo li za vozacku :D
 
Top