Voz usmrtio 63-godisnju staricu u Ilijasu

Voz usmrtio 63-godisnju staricu u Ilijasu

Član
Zena je bila gluhonjema nije cula sviranje voza svi su gledali kako ce je voz zakaciti..Glava odma odletila...svasta je bilo...R.I.P Neka ti je vjecni rahmet.:icon_sad:


http://www.federalna.ba/bhs/vijest/25919/na-pruznom-prijelazu-alica-rampa-u-ilijasu-vlak-udario-pjesakinju
 
Član
@sub3r na ovom prelazu stvarno rade rampe ona je zaobilazila 5m od rampe...
@Little Dragon sta ces drug kakva drzava takav narod cast izuzetcima
 
Član
drug moj, svaki dan ja ovdje prolazim... vise puta su rampe u zraku nego sto su spustene kad voz prolazi, al eto...
nisam ja rekao da su za ovaj slucaj rampe krive, nego odgovor na ovu njihovu izjavu da rampe rade kako treba ;)

s obzirom koliko ljudi ide ovom prugom, dobro je pa nema i vise ovakvih slucajeva :icon_rolleyes:

a jucer sam pricao sa jaranima koji su vidjeli ovo... kazu strasan prizor, a znam i koja je zena u pitanju
 
Član
Strasno samo stajati i gledati i ne pokusati nista uciniti stvarno ne mogu da vjerujem kakav smo to narod . Nek joj je vjeciti rahmet!
 
Član
Dosta puta sam prelazio ovuda i nikako mi ne moze biti jasno kako covjek moze krenuti na prugu ako ide voz. Nemoguce je da ga ne vidis ili ne cujes.... Ovdje subotom bude pijaca i oko pruge se nalazi mali milion ljudi.

PS tek sam vidio da je zena bila gluhonjema al bilo je vise slucajeva prije nje
 
Član
Moja stara je iz Ilijasa i nena mi jos zivi tamo
Na mjestu gdje se prelazi preko pruge pravac i cistina na obe strane.

Kako nije vidila il vibracije osjetila...
 
Top