VOLVO S60 D5

VOLVO S60 D5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja,

evo malo da i ja predstavim svoju vozilicu.

VOLVO S60 D5
2004 GODINA
SKORO 160.000,00 KM NA SATU
2401 ccm 163 HP 340 NM I 5 CILINDARA :cool:
Na autu su do sada zamjenjena sva ulja (motor,mjenjač,servo i kočnice) kao i svi filteri. Prije par dana odrađen i veliki servis.
Iako sam tražio benzinca i sa dizelkom sam pravo zadovoljan auto je stvarno extra.

slike













 
Član
:cool:

Odličan auto, uz redovno održavanje prelazi mnoooooooooogo. Ja znam jednog sa oko 600.000km, prvi vlasnik, ne izlazi iz auta i prezadovoljan.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
:cool:

Odličan auto, uz redovno održavanje prelazi mnoooooooooogo. Ja znam jednog sa oko 600.000km, prvi vlasnik, ne izlazi iz auta i prezadovoljan.;)
Hvala
Ma da samo redovno održavati i to je to.
 
Legend
Uf uf uf, ovo je jedan od najboljih Volvo-a, koje sam ikad probao. Nevjerovatno kako je auto ocuvan. Neka ti je sa srecom i da se navozas ;)

P.S jos samo kakve dobre 16"ke na njega da legnu i mjera. Ima kod tebe u komsiluku jos jedan dobar s60 crni, i on je u extra stanju.
 
Član
7OZ je napisao(la):
sviđa mi se, boje je lijepa , a kvalitet je na nivou :p ;)

Hvala drug;)

daki je napisao(la):
Uf uf uf, ovo je jedan od najboljih Volvo-a, koje sam ikad probao. Nevjerovatno kako je auto ocuvan. Neka ti je sa srecom i da se navozas ;)

P.S jos samo kakve dobre 16"ke na njega da legnu i mjera. Ima kod tebe u komsiluku jos jedan dobar s60 crni, i on je u extra stanju.

Hvala Daki , da bio sam kod tebe prije par dana u Remexu za selene.Ja sam mu mislio 18" stavljati.:cool:
A taj crni to mi je od komšije samo još bolja oprema sa navigacijom.

George je napisao(la):
Eto ga ko nov ;) cestitam

Hvala ;)

sub3r je napisao(la):

Pa jeste samo malo pliva previše , pa sam kontao da stavim sportske opruge EIBACH i KONI FSD dampers.
 
Član
Pošto imam u planu raditi poliranje vozila danas sam saznao da mi ne mogu mašinski radit već ručno.Da li je to stvarno da se neke boje ne mogu polirat mašinski ili je neka zaj...
 
BHT Ovisnik
prelijep,boja:cool: ,ja sam imao u planu istog,samo benzinca,2.4 ili 2.0T,ali sam se iznenadio kako je tijesna zadnja klupa,za ovoliku lađu da je onako malen,al je auto lađa samo takva,za ovaj diesel motor sam cuo samo pohvale:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
prelijep,boja:cool: ,ja sam imao u planu istog,samo benzinca,2.4 ili 2.0T,ali sam se iznenadio kako je tijesna zadnja klupa,za ovoliku lađu da je onako malen,al je auto lađa samo takva,za ovaj diesel motor sam cuo samo pohvale:cool:

Hvala , druže i tvoj je extra vidim imaš i na VKH.hr forumu.

Šta ja znam meni nije toliko tijesan koga god sam vozio niko se nije žalio:lol: sa tim da imam 188 visine iza mene moze bilo ko sjesti.Ali većinom se žale na zadnju klupu mislim u toj klasi najmanje prostora nudi.
Da motor je extra i ima zvuk dobar mada mu fali još malo konja i nm ipak je 1600 kg.
 
BHT Ovisnik
ma da,to govorim,naprijed je on stbano prostran,prelijep polozaj za vozaca,sve na svome mjestu,jos oni njegovi fini sicevi,stvarno je brod,ali jedina mana zadnja klupa,ipak je to velika limuzina:cool:
 
Član
Odlican Volvo, nenormalno mi se svidja ta s60 serija, a sto se tice boje po meni ljepsa za ovo auto ne postoji :cool::cool:
srecno i mnogo predjenih kilometara :123:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Odlican Volvo, nenormalno mi se svidja ta s60 serija, a sto se tice boje po meni ljepsa za ovo auto ne postoji :cool::cool:
srecno i mnogo predjenih kilometara :123:

Hvala druže.:cool:

Imam jednu zamolbu za članove koji se razumiju oko muzike a da su u Tuzli.

Kada sam uzeo auto od prijašnjeg vlasnika ostala je i muzika u autu.
Imam subwoofer JBL 1000 W koji nije prikopčan na pojačalo (JBL GRAND TOURING) pa sada da je ne bi šta tu zajebo ima dosta kablova na pojačalu jer je spojen na serijske zvučnike treba mi neko ko se razumije da mi spoji subwoofer i pogleda ostale instalacije.Naravno uslugu ću i platiti.
 
Član
drug sve najbolje i puno predjenih kilometara ! kola su extra ,,, nema boljeg auta :cool: ja imam s60 ku 2.4 samo benzin 125kw ... sila su ! pozz :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top