Volvo 850 - extreme crash test

Volvo 850 - extreme crash test

Član
hahaha koja budala,ja nemogu vjerovat da je to sve jedno te isto. Jesmo mi imali volvo 245 prolazilo se s njim gdje bi i s tenkom bilo upitno,ali mu smrti nije bilo
 

MTR

Član
I nakon toliiiiiikih lupanja on i dalje vozi i vozi ahahaha , neki dan ovdje u Swe pala kisa i ovaki isti 850 zvizno fraju u Citroenu , ma totalno ga naprijed zguzvo hahahaha a na 850-ki puko far malo blatobran se savio i spala mu ratkapa
 
850 je napravljen u vremenu kad je cilj bila kvaliteta, za razliku od današnjih proizvoda za jednokratnu upotrebu koji se mogu 99% reciklirati. Tako da imamo čaše za jogurt napravljene od branika od auta i obrnuto :D
 
Član
Jos da se napomene, volvo 850 ima 4 airbaga koja ne vidim na videu,po jedan u vozackom i suvozackom sicu da stite od bocnih udara, i po jedan ispred opet vozaca i suvozaca.

Kod mene u kuci auto koje se koristi za posao je volvo 850, prosle godine je mene udario autobus na cesti kod dervente, steta bila preko 2500, nakon malo odbijanja lima od gume na licu mjesta, dovezao auto do kuce od dervente do bl bez i najmanjeg problema sa njim.
 
Top