Volkswagen Passat 2.0 Bi-TDI 4Motion Highline

Volkswagen Passat 2.0 Bi-TDI 4Motion Highline

Član
Ko god kaze da ne bi volio passata, laze.

Al je preskup.
Ja ne lazem i ja ga ne bi nikad kupio iskreno, prije bi uzeo Ford Mondea, BMW 5, Mercedesa E class, VOLVO, puno prije nego njega... Cijene tu negdje u svih navedenij a meni su dosta moderniji od njega i ford i BMW i mercedes i Volvo...
 
Putovanja.ba
Administrator
Za te pare mislim da možeš kupit i Q5 ili GLK koji bi za mene bio bolja opcija, cak i Grand Cherokee
 
Član
Ja ne lazem i ja ga ne bi nikad kupio iskreno, prije bi uzeo Ford Mondea, BMW 5, Mercedesa E class, VOLVO, puno prije nego njega... Cijene tu negdje u svih navedenij a meni su dosta moderniji od njega i ford i BMW i mercedes i Volvo...
Pogresno si me shvatio... kad bih uzimao novo auto za 89.000km sigurno passat ne bio prvi izbor...
Al ovi sto kazu "da mi ga dâ dzaba ne bi ga uzeo", brat bratu, lazu :)
Ovdje ih vec dosta ima po putevima i mogu reci da je pravo lijep.
 
Član
Pogresno si me shvatio... kad bih uzimao novo auto za 89.000km sigurno passat ne bio prvi izbor...
Al ovi sto kazu "da mi ga dâ dzaba ne bi ga uzeo", brat bratu, lazu :)
Ovdje ih vec dosta ima po putevima i mogu reci da je pravo lijep.
Auto je stvarno jako lijep, zaista sam pozitivno iznenadjen obzirom da je u pitanju VW, sinonim za ljepotu.
 
Član
ako pričamo konkretno o ovom modelu znači najjači paket opreme highline 240ks 7 dsg i 4x4 cijena je 73hilje + 16 hiljada dodatne opreme
audi a6 početni model je 75 hiljada motor 2.0 i 150ps a onaj koje je sličan ovom pasatu starta od 97hilja
bmw 525xd starta od 100 000 pa dodajte opremu
ako se malo detaljnije pogleda cijena je ovog pasata je tačno tamo gdje treba da bude a to je nekih 20-30 hilja jeftni :) ko ima 100 i kusur kupi ova dva ko nema kupi ovog pasata, naravno da su recimo ova dva bolja ali valja namać jooš para dosta...

probao sam ovog najačeg na promociji kao i onog od 150, al ovaj od 240 načiiiii .....izvači osmijehe na licima kad se stisne :D što bi rekli porodični gti :D
 
Član
Kad već seremo o svemu,i kad je tema široko otišla, da se malo osvrnemo i na nepisemenost ljudi na forumu, kao da ni jedan razred škole nemaju!! Točka, tačka, zarez, nedaj Bože to stavit pa da se rečenica malo bolje razazna, lakše je engleski dešifrirat nego pojedine postove!
 
Član
Kad već seremo o svemu,i kad je tema široko otišla, da se malo osvrnemo i na nepisemenost ljudi na forumu, kao da ni jedan razred škole nemaju!! Točka, tačka, zarez, nedaj Bože to stavit pa da se rečenica malo bolje razazna, lakše je engleski dešifrirat nego pojedine postove!
Bila je jednom tema o tome, bolje da nije.
Jednostavnije se pomiriti sa tim da je oko 99% ljudi nepismeno i odmah lakše.
 
Član
Dobro sad, ne ćemo ( :D ) gledat dlaku u jajetu, ipak je ovo automobilistički forum, ali treba malo reda vodit, isto smo čobani. Bar smo skrenuli s dosadnog prepucavanja, a tema je ionako offtopic od petog posta.
 
Top