Volkswagen je gotovo pripremio Golfa osme generacije

Volkswagen je gotovo pripremio Golfa osme generacije

Član
mozda je malo off topic ali gledam prije par dana novi mercedes e klasu, bit će dizajnom ista ko c i s klasa, na šta će to ličit kad prođe mečka nećeš znat jel c, e ili s klasa.
Nista nije bolji bmw a o audiju da ne pricam. Ne moze se reci da im fali mastovitosti vec igraju na sigurnu kartu
 
Super Moderator
golf je sad dobar auto, na stranu to sto ih neko ne voli ili voli
ja isto ne volim, al npr golf 4 i 5 su tu negdje kad se vozis u njemu. golf 6 je vec napredniji dosta. nebo i zemlja u poredjenu s peticom. bolji kvalitet, ljepsi, izolacija na nivou visoke klase, a sedmica je jos bolja
tako da auto ko auto je dobar. ni ja ga ne volim al ne moze se reci da je kanta, daleko od toga
 
Član
golf je sad dobar auto, na stranu to sto ih neko ne voli ili voli
ja isto ne volim, al npr golf 4 i 5 su tu negdje kad se vozis u njemu. golf 6 je vec napredniji dosta. nebo i zemlja u poredjenu s peticom. bolji kvalitet, ljepsi, izolacija na nivou visoke klase, a sedmica je jos bolja
tako da auto ko auto je dobar. ni ja ga ne volim al ne moze se reci da je kanta, daleko od toga
Niko ne kaze da je los, samo prodavaju muda pod bubrege. I to nije dovoljno jos laziraju potrosnju, zagadjivanje itd...

Malo off topic:

Ne znam da li vec znate, ali VW je lazirao i CO2 izduvne gasove kod benzinskih motora. Ne softwareom, nego jednostavno deklarisali da izbacuju oko 50% manje nego u stvarnosti...
 
Član
ja nikad neću voziti alfu, fiata,citroen i još neke marke al mi nepada na pamet da idem na razne forume i da zamaram raju kako su te marke/auta sranja i sl, tako da molim ove pacijente što stalo rade za golfa da se malo skinu...odrastu ili šta već
 
Član
Za razliku od tebe nisam ovisnik o odredjenom proizvodjacu.

Imao sam Mercedesa, 3x VWa, imam trenutno Opela i Volva

Uzimam sta se u tom trenutku nadje povoljno, da valja i sluzi...

A ne idem logikom "necu fiata, alfu, citroena itd. pa makar isao pjeske"

Ili VWa po svaku cijenu...

Pozzz
 
Član
Da im se ne može nebi ni prodavali auta kakva jesu i sa opremom kakvom prodaju!

Dok ih god ljudi kupuju oni ce ih i prodavati!
A cekam da ga vidim uzivo da kažem vise mada kako je krenulo prodace tri modela u americi!
 
Član
Da se nadovezem za dizajn od mercedesa,postali su kriminalni sa dizajnom, katastrofa, svaki model al bukvalno ima iste farove, prevazisli su i audi, kojeg ruku na srce i mozes kolko tolko raspoznati kao i bmw, al mercedes je prso skroz sa ovom politikom dizajna, sto se na prodaji i popularnosti ne bi moglo reci :D
 
Top