Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Volkswagen Golf R : prve zvanične slike

Član
neznaju ni goriva nasuti...na slici onaj jos malo pa prazan....dobar golf....jbg skupo je ovo....ne treba ovo gledati...postane se srcani bolesnik...:cool::cool:
 
Član
GOLF R / Benzin / 2.0L / 199 kW/271 PS / Man. mj. 6 st. pr.
Kn 289.286,89

GOLF R DSG / Benzin / 2.0L / 199 kW/271 PS / Aut. DSG Tiptronic
Kn 306.330,50

Izgleda u HR je stigo isto, kad se odabere GTI paket opreme u tom meniju ponudi Golf R
 
Član
badboy je napisao(la):
moglo se brate jos koji detalj staviti da ga istice tako nest....

pozada mi skroz ruzan,nekako bas neznam ...


i prije isto od 3.2 motora izvukli samo 250 konja , trebali su vise da bude tu negdje sa konkurencijom ...

i sad su isto najslabiji u klasi ,u konkurenciji ...s3,ford focus rs i st, astra opc, bmw 130 .. cccc slabooooo

zato mi je krivo j*oga ,ako nemoze snaaga mogli su barem izgled uriktati, ccc joooj:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ovo nije tacno, ako ti smatras da je tako obrazlozi.
 
Član
ovaj auto je brzi od focusa i opc astre glavu dajem.. ovo je isti motor ko u s3 ali je ovo tfsi najnovije generacije
 
Član
dobar je sto jest jest,,samo bogami moglo se ovdje stosta jos uradit,al et,,,to ostavljam nasim forumasima,,nek se malo igraju u PS-u;);)
 
Član
muris je napisao(la):
nije nesto posebno :icon_rolleyes:

daj nam molim te ti reci šta to ti očekuješ od ovakvog jednog auta, meni lično je ovo vrh u svojoj klasi, ali eto daj nam malo pojasni taj svoj kreativni komentar
 
Top