Volan golfa V u Škodu fabiu?

Volan golfa V u Škodu fabiu?

Naime htio sam da ugradim volan golfa V ( trokraki ) u škodu fabiu ( 2000 godište )... Nakon nesreće izletio mi je airbag i razvalio stari volan pa bih da uzmem ovaj drugi ali mi nekako ovaj najljepsi ali većina "majstora" ne zna da li može?
29ct40o.jpg
 
Član
Mislim da naba ne moze ni prikljucak/kontroler airbaga. Moze sve sa Pola 9n i Ibize 6L saraf na saraf, a sa Golfa4/Octavie Mk1 i Passata B5 ide, mehanicki sto se tice nabe, ali ne pashe dzek za airbag ;) Toliko o mom saznanju ;)
 
nisam to mislio posto mi je otac platio farbanje i limara, ostatak ja a kratak sam pri parama, pa cu ja uzet prednju karambolku, masku, volan, retrovizore i gume xD i tjt ostace mi samo onda instrument tabla xd

a možel' trokraki volan od 4 ?? http://img.pik.ba/galerija/2012-10/slika-52134-2012-10-1350138360-velika.jpg
 
AhmedMetin je napisao(la):
nisam to mislio posto mi je otac platio farbanje i limara, ostatak ja a kratak sam pri parama, pa cu ja uzet prednju karambolku, masku, volan, retrovizore i gume xD i tjt ostace mi samo onda instrument tabla xd

a možel' trokraki volan od 4 ?? http://img.pik.ba/galerija/2012-10/slika-52134-2012-10-1350138360-velika.jpg



Dali ti je pri ruci taj ispucani erbeg sa svim plastikama i dali bi mi ga poklonio da probam nesto.:cool::cool::cool:
 
Dali ti je pri ruci taj ispucani erbeg sa svim plastikama i dali bi mi ga poklonio da probam nesto.:cool::cool::cool:

dok ne uzmem drugi ne mogu drug haha
 
AhmedMetin je napisao(la):
Dali ti je pri ruci taj ispucani erbeg sa svim plastikama i dali bi mi ga poklonio da probam nesto.:cool::cool::cool:

dok ne uzmem drugi ne mogu drug haha

Ovo sto planiram uraditi sa tvog erbega ispucanog mislim da neces morati uzimati nista,ni volan novi ni airbag jest da nece biti vise aktivan,naime mislim povariti plastike okitovat ga i onda presvuci kožom pa da vidimo kako ce ispasti.Ako bude kako treba platices minimalno možel ovako.:cool::cool::cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Mislim da naba ne moze ni prikljucak/kontroler airbaga. Moze sve sa Pola 9n i Ibize 6L saraf na saraf, a sa Golfa4/Octavie Mk1 i Passata B5 ide, mehanicki sto se tice nabe, ali ne pashe dzek za airbag ;) Toliko o mom saznanju ;)
Ja sam nekad davno guglao da li volan od mkv moze na Boru i koliko se sjecam da je odgovaralo sve osim dzeka od airbega.
 
Top