Voda za brisace

Voda za brisace

Dakle, interesuje me jedna stvar ... prije par dana sam kupio tecnost za brisace i nova crijeva, jedva ih nadje .. crijevo fino izmjenim, naspem tecnost i sve fercera ... ali nakon malo pauze voda iz crijeva se vrati u posudu, ostane samo u nekim pregibima gdje slobodnim padom nije mogla da se vrati ... da li je to normalno, jel moram 2-3x pritisnuti rucicu da pocne drukati vodu ... ima li neki nepovratni ventil u motoricu o_O
 
hmm onda je to normalno ... motoric radi odlicno, cuje se kako fino zuji ... i ja kad jednom naspricam onda ide ... nejasno mi bilo, rek'o da nije negdje neki problem ...crijeva nisu nesto duga pa valjda zbog toga nema nepovratnog ventila... hvala ti na odgovoru ...
 
Član
Morao bi biti nepovratni ventil ada se oni često kvare. Nije to ništa strašno ali ljepše je kad odmah poprska jer ti metlice ne stužu po suhoj šoferšajbi.
 
Član
Koliko sam skontao majstora uglavnom se stavlja prije zadnjeg uzgona(dio crijeva neposredno do štrcaljki) ali mislim da nečeš fulit i odmah kod motorića, mada bi ja ipak ostavio između jedno 20 cm crijeva jer ako je motorić prejak da ga ne sjebe.
 
Koliko sam skontao majstora uglavnom se stavlja prije zadnjeg uzgona(dio crijeva neposredno do štrcaljki) ali mislim da nečeš fulit i odmah kod motorića, mada bi ja ipak ostavio između jedno 20 cm crijeva jer ako je motorić prejak da ga ne sjebe.

Tako ce i biti, taman mi i odgovara da ostavim izmedju 20ak cm zbog ugla crijeva ... onda ce drzati sistem punim i uvijek ce voda biti spremna za spricanje :) Po nekoj logici bi i trebao da bude nepovratni ventil u motoricu, imam 3 ali niti jedan ne drzi vodu u crijevima sto znaci da malo koji drzi vodu ... jedino rjesenje ugradnja nepovratnog ventila kao sto rade i na bosch pumpi :cool:
 
Top