Vlasnik A klase Sarajevo,Hrasno,ive lole ribara?

Vlasnik A klase Sarajevo,Hrasno,ive lole ribara?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Ma to su sve klosari daj sta das za droge,cigara i sl,,,kud ces vise kad je meni dosao ispred kuce i ukrao papuce,majku mu njegovu i tako se pomalo kralo po mom komsiluku zavuce se komsiji u kombi kroz gepek dodje policija vadi nema cega ne vade,onda ga drugu noc ufate komsije i namlate ga jer je ukrao gajbu piva ,,opet sad ide u drugi dio komsiluka dok ga i oni ne namlate,,,jbg glavu mu razbili i opet se nije opametio ;(

Nisi druze fino procitao, dosao momak sa istom a klasom, jbg ako imas za auto od 8 milja valjda mozes dat 50 km za brisac cc
 
Član
Ma nije ni 50km,i sto rece edo jos cemu osteti kroner treb'o si ga odozgo posut hladnom ili vrucom vodom ,,,:D
 
Član
BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:

Otkud ti znas da svaki treci Sarajlija hoce ukrasti, sta imas neke provjerene informacije ili :icon_question: :spam:
 
Član
meni je do sad pred kucom ukrano 400 kapica na ventilima, isto ko da je nekom hobi to skidanje, kakve god da su ja ostajem bez kapica,obicne crne/ zelene pa do onih metalni zavisi kako se potrefi na autu, 3-4 dana i nema kapica :icon_mad:
 
Član
EdinZa je napisao(la):
nmg da vjerujem vozis auto od 8 milja i nemas 50 km za brisac,ccccc :icon_sad::icon_evil::icon_eek::icon_question::icon_rolleyes:

Mozda je pitao u Autoline-u koliko je nov... ;)
Boga pitaj kojim kombinacijama je dosao do te A klase...

BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:

Jel Bgt nebi iso? Nadam se da shvatas da emancipacija ne dolazi u paketu sa teritorijom na kojoj zivis. Odakle ti crpis podatke da mi je znati...
 
selva je napisao(la):
EdinZa je napisao(la):
nmg da vjerujem vozis auto od 8 milja i nemas 50 km za brisac,ccccc :icon_sad::icon_evil::icon_eek::icon_question::icon_rolleyes:

Mozda je pitao u Autoline-u koliko je nov... ;)
Boga pitaj kojim kombinacijama je dosao do te A klase...

BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:

Jel Bgt nebi iso? Nadam se da shvatas da emancipacija ne dolazi u paketu sa teritorijom na kojoj zivis. Odakle ti crpis podatke da mi je znati...

Niko im nije kriv sto dodju iz swice sa opasnim autima i ostave DVD unutra i plocice , bolje da ga je odma poklonio nekome :lol:
 
Član
EdinZa je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Ma to su sve klosari daj sta das za droge,cigara i sl,,,kud ces vise kad je meni dosao ispred kuce i ukrao papuce,majku mu njegovu i tako se pomalo kralo po mom komsiluku zavuce se komsiji u kombi kroz gepek dodje policija vadi nema cega ne vade,onda ga drugu noc ufate komsije i namlate ga jer je ukrao gajbu piva ,,opet sad ide u drugi dio komsiluka dok ga i oni ne namlate,,,jbg glavu mu razbili i opet se nije opametio ;(

Nisi druze fino procitao, dosao momak sa istom a klasom, jbg ako imas za auto od 8 milja valjda mozes dat 50 km za brisac cc

Nije to ta stvar ima li ili nema,mozda nije njegovo auto ovo ono,pa da se pohvali nekome da je kupio novi brisac.Moze biti da ga nece ni mijenjati ako ga ne ukrade,zao mu jednostavno :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
Neki dan ja u jednu prodavnicu necu da imenújem u potrazi za kablovi za prespajanje.Upitah radnika gdje su vam kablovi kaze on sto ce ti??.Ja rekao,pa da imam uvijek mi trebaju,motori,auta ovo ono.Kaze on ma pusti to odes otvoris haubu nekome i izvadis sebi ili ak oences reknes ima par momaka on mi ih i nabrojao da mi to urade za 10-20Km akumulator donesu :icon_confused: :icon_confused:
E dobro si rekao mu ja hahahah i otisao u drugu prodavnicu i kupio kablove :cool:
 
Član
Što se odma palite na BART-a , čovjek je skoro pa potpuno upravu, što je lopova to ih je u Sarajevu,ima njih po svakom ćošku, al sarajevo najveći grad i logično je da je pun lopova, bez uvrede molim vas... mom rođaku prošle godine klepili u sarajevu škodu fabiu, bijela benzin bez ikakave opreme i de sad smijel ko vozat golfa peticu u sarajevu a da nema bar jednu zaštitu od 500+ KM :icon_smile:

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
to je kod nas svakodnevnica
od skidanja brisaća pa svih mogući dijelova za auto
oni plastika po karambolkama za skuplja auta pogotovo
ma sve živo skidaju . . . . pa ćak i kapice od ventila na gumama c.c.c.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Što se odma palite na BART-a , čovjek je skoro pa potpuno upravu, što je lopova to ih je u Sarajevu,ima njih po svakom ćošku, al sarajevo najveći grad i logično je da je pun lopova, bez uvrede molim vas... :icon_smile:

:icon_exclaim::icon_exclaim:

;) U jednu ruku, kad vidim u medijima kakva sranja se događaju u Sarajevu, nije ni meni svejedno kad dolazim.
 
Putovanja.ba
Administrator
BART je napisao(la):
ja u sarjevo dodjem samo kad bas moram, inace nebi nikako iso , svaki treci sarajlija hoce maznit , il sto nema para il sto je bas lopov pa mu to u krvi:lol::lol:

u sarajevu svaki treci nije uopste sarajlija :D
 
Član
sto se upalise ljudi na konstataciju o lopovima, pa nije covjek bas bukvalno mislio da je svaki treci lopov, nemojte se sikirat bem mu misa. ima kriminala svagdje, samo je u sarajevu veca vjerovatnoca da te potrefi,jer je kriminala bas na svakom cosku:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top