Virtuelno styling takmicenje ?

Virtuelno styling takmicenje ?

Nako nije losa ideja ali obavezno predstaviti sliku 1 nekog auta i dati roka npr. 2 dana ili koliko vec pa postaviti sliku 2 opet dati roka par dana pa sliku 3 i nakon svakog roka postaviti sliku i glasati, nesto na taj fazon...a nagrade da se ne govore tako da nebi bilo "joj meni treba taj MP3 player hajd jaro glasaj za mene" takoder predlazem posto planirate neke kvalitetnije nagrade da se uplaciva i ucesce da nebude svak da se moze prijavit kao ja npr koji nemam pojma fakat da znam da nemogu pobjedit i necu za prijavu platit cenera ili petaka npr. (jos jedan prijedlog da kad se ovo bude prijavljivalo i kretalo da se posalje poruka svim clanovima bhtuninga da su u toku)
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
Nako nije losa ideja ali obavezno predstaviti sliku 1 nekog auta i dati roka npr. 2 dana ili koliko vec pa postaviti sliku 2 opet dati roka par dana pa sliku 3 i nakon svakog roka postaviti sliku i glasati, nesto na taj fazon...a nagrade da se ne govore tako da nebi bilo "joj meni treba taj MP3 player hajd jaro glasaj za mene" takoder predlazem posto planirate neke kvalitetnije nagrade da se uplaciva i ucesce da nebude svak da se moze prijavit kao ja npr koji nemam pojma fakat da znam da nemogu pobjedit i necu za prijavu platit cenera ili petaka npr. (jos jedan prijedlog da kad se ovo bude prijavljivalo i kretalo da se posalje poruka svim clanovima bhtuninga da su u toku)

nije u pitanju takmicenje u photoshopu, nego da clanovi prijave svoje "stvarne" automobile isto kao i na pravom style takmicenju, pa da raja ovdje virtuelnim putem glasa... ;)
 
hajd dajte bilo sta, da zivnemo malo, vise nemam sta citati na forumu, samo oglasi i crna hronika se updetuju,,,,, nazalost
 
Član
dobra ideja,,,ne moraju vala bit klase,,,meni koje se auto bude najvise svidjalo ja cu njemu dat glas:icon_rolleyes:
 
Član
e jbg ja tek sada vidio...
non stop visim na netu,a nisam uocio ovu temu
ja sam za
samo treba dobro osmisliti nacin nominacije...
 
Vec postoji jedno takmicenje.....
pogledajte pod PhotoShop styling (trenutno je u toku glasanje za drugi krug turnira)...
 
Top