Vicevi

Vicevi

Član
:lol::lol::lol::lol::lol:
Ev' jedan.

Slepa djevojčica čeka da pređe ulicu. Osluškuje... Tišina... Prelazi. Krv, lokve krvi... Besprekorno tih... Novi Audi A8.....:D
 
Član
:lol::lol::lol: sandi brate ti ako si normalan ubi me...:lol::lol::lol: spao sam sa stolice smijajuci se ovim izvalama...:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Pita Mujo Fatu -Fato ocemoli se igrat Velikog Brata? -Ajmo Mujo -Evo kaze mujo "Govoro Veliki Brat, Fato imas dva minta da napustis kucu"

Mama kaze:-Alkohol je tvoj neprijatelj Isus kaze:Voli Svog Neprijatelja!-

Ja vise nikada necu da karam,jer kada karam ja gluposti stvaram,i desna ruka mi je losija i zato zivjela erotika,na netu provodim noci i dane,moj fejsbuk ima dve tamne strane i lice je sveze kad svrsiii se teze,7 noci kad se poveze Hajde zovi me nocas u 3 iz kombija,pa da ti j*em mater iz hobija

Šta je mala? Nestale ti sise? Stara opet pere čarape, aa?

Pitali babu: - Bako, bi li sad voljela kurca ili smokava? A baba će na to: - Ja vam, djeco, nemam zuba za smokava

Zašto crnogorci bježe u Bosnu?- Pa čuli da nema posla
 
Član
Pricaju tri narastaja kurvi, kcerka, mama i baka kurva. I zali im se kcerka "danas za pusenje dobijem jedva 5 KM". "ma nije to nista" kaze mama "u moje vrijeme smo za to dobijali 5 feninga" "ma ni to nije nista" na to ce baka "u moje vrijeme smo bili sretni da stavimo nesto toplo u zeludac"
 
Sagradio pop crkvu, a njegov prvi susjed hodža džamiju.

Pop podigne zvonik, hodža podigne minaret. Pop kupi BMW-a, hodža kupi BMW-a.

Jednog dana uzme pop vode i krene oprat auto. Dok je prao auto vidi hodžu kako nosi motorku i pili auspuh na svojem BMW-u.


- Šta radiš pobogu? - upita ga pop

- Ako možeš ti svog krstit, mogu i ja svog obrezati!



Kako dva Crnogorca peru auto?
Jedan drži spužvu, a drugi vozi auto naprijed-nazad.
 
Član
:lol::lol::lol::lol: Dobri!

Vozi se stariji gospodin u autobusu, kad na jednoj stanici udje mladi panker sa narandzastom, zelenom i zutom kosom. Posle nekog vremena, mladic skonta da starac bulji u njega, pa ga pita: Punker: - "Sta je, stari, ti nikad nisi ucinio nesto divlje kad si bio mlad?" Starac: - "Aha, jednom sam poj*ao papagaja, bas se pitam da mi nisi sin...:D

I jedan skroz bolestan:
Prvog januara ujutro, djevojcica otvara svoje mnogobrojne poklone, a njen mladji brat vec otvorio svoj mali pokloncic i izvadio iz njega jo-jo. Sestra mu se ruga: Pogledaj koliko ja imam poklona, a ti si dobio samo jedan jo-jo! On stoji naslonjen na vrata, rasteže onaj jo-jo i odgovara: Jebi ga, neko ima jo-jo, neko ima leukemiju...
 
Top