Vicevi

Vicevi

Početnik
Zaboravna baba izlazi iz WC-a...gleda se na ogledalu pa progovori onako sama za sebe: -Dal sam došla ili sam pošla?!... iza nje stoji djed spuštenih hlača pa reče: -Dal sam jebo il sam trebo?
:icon_biggrin:
 
Član
Kako se bosanac nabaciva Njemici? Bona' cjela europa primila €, samo ti neces mojih 20 centi :lol::lol::lol:
 
Član
Sad prije neki dan.. rodila Severina, a ja se pitam zašto nije bilo direktnog prenosa na TV-u? Ako smo mogli gledati kako joj ULAZI, mogli smo gledati i kako joj IZLAZI.
 
Početnik
Otišao naš političar kod poslovnog partnera Grka, a ovaj živi u super luksuzu.

NAŠ POLITIČAR: – Kako si uspio sve ovo steći?
Grk: – Vidiš onaj most tamo?
NAŠ POLITIČAR: – Vidim.
Grk: – Taj most je trebao biti širok 55m, a napravio sam ga širokog 50m i od para za tih 5m je sve ovo.

Grk sljedeće godine dođe kod našeg političara, a ovaj u triput većem luksuzu od njega.

Grk: – Kako si uspio za samo godinu dana steći sve ovo?
NAŠ POLITIČAR: – Vidiš onaj most tamo?
Grk: – Ne vidim.
NAŠ POLITIČAR: – Eeeeee.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Otišao naš političar kod poslovnog partnera Grka, a ovaj živi u super luksuzu.

NAŠ POLITIČAR: – Kako si uspio sve ovo steći?
Grk: – Vidiš onaj most tamo?
NAŠ POLITIČAR: – Vidim.
Grk: – Taj most je trebao biti širok 55m, a napravio sam ga širokog 50m i od para za tih 5m je sve ovo.

Grk sljedeće godine dođe kod našeg političara, a ovaj u triput većem luksuzu od njega.

Grk: – Kako si uspio za samo godinu dana steći sve ovo?
NAŠ POLITIČAR: – Vidiš onaj most tamo?
Grk: – Ne vidim.
NAŠ POLITIČAR: – Eeeeee tu je trebao biti most

fali ti dio na kraju. ja sam cuo isti samo sto je dvorana u pitanju, al ista je poenta ;)
 
Član
view.php
[/URL][/img]
 
Član
Par o Zemuncima :icon_smile:

Задаци из математике у основним школама у Земуну


1) Мали Аца има четири грама кокаина. Ако 1/8 прода Зеки за 5 евра а 1/4 Гоксију за 10 евра, колика је улична вредност онога што му остаје?

2) Бели добија 2000 евра за украдени BMW, 1000 за украдени Голф 5 и још 2500 за Ауди А8. Ако украде један BMW и 2 Голфа 5, колико Аудија треба да мазне да би имао укупно 9000 евра?

3) Киза је добио 6 година за убиство, а од наручиоца је добио 10 000 евра. Ако његова жена троши 100 евра месечно, колико пара ће му остати кад се изађе из ћузе?
Додатно питање: Колико времена ће још морати да лежи ако убије гадуру која му је потрошила паре?

4) Шоне је украо Ганетов Кавасаки. Док Шоне бежи брзином од 100 км на сат, Гане вади утоку. Ако му треба 7 секунди да извади утоку, репетира је и испали, колико далеко може да стигне Шоне док га овај не обори?

5) Ако је укупан просек оцена из хемије у једном одељењу 2,00, и ако Ђоле звекне наставници 3 шамара, за колико ће се повећати просек оцена на следећем часу?



Uciteljica u Zemunu ispituje prvake matematiku:
- Marice, ajde ti: koliko je 2+2?
- 4, uciteljice!
- Bravo! A 3+3?
- 6!!!!!!
- Odlično Marice! A koliko jeeee.... 3+2??
- Mmmmmm.... 5!!!!
- Odlično, Marice!
U tom momentu mali Zemunac ustaje, vadi utoku i ispaljuje 4 metka u Maricu.
Uciteljica: - Po...pobogu, dete, šta si to uradio???!!!!
Mali Zemunac: - Morao sam, brate... Previše je znala!

:lol:

Muva Zemunac devojku, studentkinju:
- I, šta ono beše studiraš?
- Režiju.
- Šta, ono struja, voda, komunalije

:lol:

Kako prepoznati zemunsku bebu u inkubatoru?
Ima zatamljena stakla!

Najjači :lol:

Ispravka

Udvara se strasna riba zemuncu:
-Joooj kako si lep, kako imas lepo odelo , kako si lepo obrijan, kako ti je lepa kosa pa kako lepo mirises.
Zemunac joj odvali samarcinu i kaze:
Alo Bre Kome ti Gej ???? ?


:lol::lol:
 
Sreo Suljo Svog druga Muju i pita ga : Dokle prijatelju ? - Mujo : Ma evo idem da platim struju. Suljo : A inace ? - Mujo : Inace ce mi je iskljuciti :lol::lol:
 
Član
Tri bračna para proslavljaju svoje godišnjice braka u jednom hotelu. Poslje večere svaki par ode u svoju sobu. Ujutro, na doručku našli se muškarci, i to jedan sa šljivom ispod oka, drugi sa slomljenom rukom, a treći sa slomljene obje noge.
Pitaju prvog što mu se desilo, a on im kaže:
- "Ne pitajte! Ušli mi u sobu, krenuli da se kresemo, završimo, i ja iz navike iz džepa izvadim 100 eura i pružim ženi. Ona se toliko naljutila da je dohvatila pepeljaru i ravno u oko!"
Drugi će: "Ma slična stvar. Došli u sobu, obavili posao, ja iz navike izvadim 100 eura kad ona meni vraća 50. Zamahnem rukom da ju udarim, a ona se sagne i ja zveknem ravno u zid!"
Treći priča: "Ja sam još gore prošao. Dođemo mi u sobu, krenemo da se kresemo, kad u sred radnje neko pokuca. Moja žena se uplaši i iz navike vikne: Jao, muž!, a ja budala ravno kroz prozor!"
 
Član
Cuo amerikanac koji ima fabriku eksera da u bosni ljudi mogu zakucat ekser glavom.Pa konta hajde da vidi,mogla bi bit dobra reklama.I sjedne on u voz i u kupeo Mujo.Kaze njemu amerikanac da je cuo to i to,a njemu ce Mujo:
-Evo odma ja,ne moras dalje ni trazit!!!
Izvadi amerikanac manji ekser i kaze:
-Pa da vidimo...
I zakuca Mujo ekser iz prve.izvadi amerikanac i malo veci ekser,ovaj ni 5-6.zabi i drugi ekser iz prve.Izvadi amer ogroman ekser i kaze:
-Ako zakucas i ovaj,vodim te u Ameriku,dobit ces brdo para,kucu,sta pozelis...
Stavio Mujo ekser na zid,Udari...Nista!Udari drugi put-opet nista!Udari i treci put-opet nista.Ode Mujo do susjednog kupea i kaze:
-De bolan Suljo,pomjeri malo tu glavu,ni je mi sad do zaje...cije!

:lol::lol::lol:
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Par o Zemuncima :icon_smile:

Задаци из математике у основним школама у Земуну


1) Мали Аца има четири грама кокаина. Ако 1/8 прода Зеки за 5 евра а 1/4 Гоксију за 10 евра, колика је улична вредност онога што му остаје?

2) Бели добија 2000 евра за украдени BMW, 1000 за украдени Голф 5 и још 2500 за Ауди А8. Ако украде један BMW и 2 Голфа 5, колико Аудија треба да мазне да би имао укупно 9000 евра?

3) Киза је добио 6 година за убиство, а од наручиоца је добио 10 000 евра. Ако његова жена троши 100 евра месечно, колико пара ће му остати кад се изађе из ћузе?
Додатно питање: Колико времена ће још морати да лежи ако убије гадуру која му је потрошила паре?

4) Шоне је украо Ганетов Кавасаки. Док Шоне бежи брзином од 100 км на сат, Гане вади утоку. Ако му треба 7 секунди да извади утоку, репетира је и испали, колико далеко може да стигне Шоне док га овај не обори?

5) Ако је укупан просек оцена из хемије у једном одељењу 2,00, и ако Ђоле звекне наставници 3 шамара, за колико ће се повећати просек оцена на следећем часу?
Krepo sam od smijeha hahhahahahha :lol::lol::lol:

P.S Sta pise ovdje ?!?
 
Top