Vicevi

Vicevi

Član
Dolazi Zemunac u trafiku.

Zemunac: - Tebra, imaš papirne maramice?

Prodavac: - Imam samo "Paloma".

Zemunac: - Pa loma mi i batre!
 
Član
dos'o Mujo u banku da digne kredit,kako je sve uslove ispunjav'o blagajnica mu rece mozete bez problema odmah uzeti sav novac.
Mujo sav u cudu upita "a zirati"? Ziranti vam nisu potrebni kao sto sam rekla ispunjavate sve uslove! Kaze Mujo jebes ti to,ko ce meni onda vracat kredit....:D
 
Član
Ide Mujo s dve kante pune riba kad ga presretne lovočuvar.
• Imaš li ti ribolovačku dozvolu? - upita on.
• Nemam, jebi ga...
• To će te onda skupo koštati! - reče lovočuvar.
• Neće, odvrati Mujo... jer su to moje ribe.
• Kako tvoje? - začudi se lovočuvar.
• Lepo - odgovori Mujo. - Ja ih svako jutro donesem ovde na jezero da se malo naplivaju i kada ih zovnem one skoče nazad u moje kante i ja ih nosim kući.
• Nemoguće - odgovori lovočuvar - to još nisam video, al' verovaću ti ako mi to pokažeš.
• Dobro - kaže Mujo i krene prema jezeru, izvrne kante, a ribe veselo otplove.
Posle kraće pauze pita lovočuvar:
• Onda?
• Šta "onda"?
• Pa hoćeš li ih zvati?
• Zvati koga?
• Pa ribe... - nastavi lovočuvar.
• Kakve ribe?

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ginem od smjeha.

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol: koja su 3 uslova da ciganka ostane nevina do 18-ste godine,1. da je jaca od mladjeg brata,2. da je brza od starijeg brata,3. da joj je stari u zatvoru :lol:
 
Član
Kaje doso crnogorac i lala kod muje u posjetu, i poslije lijepo provedenog
dana bili je vrijeme da oni podu kucama. mujo njih odvede do zeljeznicke stanice da cekaju voz. Kaje mujo eno voz na stanici nece jos krenit hajmo mi po jedno zdrmat. i tako ti oni zdrmaju jednu, dvi, tri kad polazi voz i oni se dadnu u trk. Poslije nekoliko metara odusta crnogorac, odma zatim i lala kad mujo ko pravi trkac uhvati voz skoci na njega i poce im mahat kad crnogorac lali kaze vidi budale doso nas ispratit a on ode. :D
 
Član
zemunski cjenik:

Standardne usluge:

Pretnja osobi pismom: ................................................1. 000 din

Pretnja osobi preko zaštićene telefonske linije: .....................1.500 din
Pretnja osobi - dva ćelava bildera u crnom BMW-u: ...................10.000 din

Pretnja osobi - dva ćelava bildera sa niskim čelom, brazgotinama na licu i hrapavim glasom u crnom BMW-u: ........12.000 din

Pretnja osobi - četiri naoružana ćelava bildera sa niskim čelom u crnom mercedesu 600 SEL: .......................15.000 din

Pretnja osobi sa neznatnim povredama - paket "Don Vittorio": ....................50.000 din

Prebijanje osobe - 2 gorile: ………….............................................. ........15.000 din

Prebijanje osobe - 2 gorile sa bolnim hladnim oružjem: .........................20.000 din

Prebijanje osobe - 4 gorile u punoj bojnoj opremi (nunčake, bezbol palica, teleskopska palica, etc.): …….50.000 din

Prebijanje osobe - borilačke veštine, kung-fu, 5 DAN: .........................100.000 din

Likvidacija 1 osobe - snajper + cleaner: …........................................250. 000 din

Likvidacija 1 osobe - killer + team + da izgleda kao nesreća, samoubistvo, etc: …...450.000 din

Likvidacija 1 osobe - ručno, bez snajpera + mučenje: .........................400.000 din

Masovna likvidacija do 5 osoba - team (u zavisnosti od situacije): .......1.000.000 din

Masakr od 5 do 50 osoba: snajperi + team: …...............................10.000.000 din
Miniranje automobila:

- bez osobe u automobilu: .................................................. ......400.000 din
- sa osobom u automobilu: .................................................. ......450.000 din
- sa više osoba u automobilu: .................................................. ..800.000 din


Miniranje objekta:

- kuća na selu: .................................................. .....................1.000.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu bez oštećenja susednih objekata: ...............2.500.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu sa mogućim oštećenjima susednih objekata (ko ih j**e, jefitinije je):.....2.000.000 din
- stan u stambenoj zgradi: .................................................. ......1.500.000 din
- stambena zgrada: .................................................. ..............20.000.000 din


Bombardovanje:

- naseljenog mesta: .................................................. ..........15.000.000.000 din
- deo grada u Beogradu, Nišu, Kragujevcu, Novom Sadu: ..............pozovite za cenu!


Posebne usluge:

Atentat-snajper+team/u zavisnosti od osobe (premijer, predsednik, etc.): min. 10.000.000 din

Silovanje: .................................................. ...........................................0 din

Streljačka serenada: .................................................. .............20.000 din/min, svaki sledeći minut: osnova + 50% na kumulativu, max vreme - zavisi od mesta

Nasilno šišanje duge kose (bez povređivanja subjekta): ……................15.000 din

Odsecanje muškog uda: .................................................. ............100.000 din

Odsecanje testisa: .................................................. .....................110..000 din

Odsecanje uda + testisa: .................................................. ............150.000 din

Hirurško odsecanje: .................................................. ..........300% osnovne cene

Odstranjivanje leša: .................................................. ....................400.000 din

Dugoročno duševno oboljenje (paranoja etc. min. 2 godine tretmana) - preteća pisma, telefonski pozivi, nesreće, posete nepoznatih osoba etc: ......3.000.000 din


Mučenje 1 osobe:

- moderno: .................................................. ...................................250.000 din
- u srednjevekovnom stilu: .................................................. ............450.000 din
- 8-časovno predavanje o temi po izboru: .......................................1.300.000 din
- po želji: min. .................................................. ..............................500.000 din
 
Član
Neznam dali je bio

Kako prepoznati bebu zemunca u porodilistu?

Ima tamna stakla na inkubatoru.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Negde oko ponoći ide pandur kroz park i spazi žbun koji se ljulja. Uzme pendrek, priđe žbunu i drekne:
• Šta radiš to?
Momak onako zbunjeno:
• *****...
Na to će pandur otresito:
• Pet 'iljade kazna!
Ide tako dalje i vidi još jedan žbun koji se ljulja. Naravno priča se ponovi, momak izvadi pet 'iljada i plati, šta će. Ide drug organ dalje, zadovoljan "ulovom", pa spazi još jedan žbun. Priđe, drekne, a momak mu odgovori kao i prethodna dvojica.
• Pet 'iljada kazna! - uzvrati pandur.
Tu se momak nađe u nebranom grožđu, pa reče prisutnoj osobi suprotnog pola:
• Maco, znaš, kao, pet soma, jer imaš..
Tad ga pandur prekide:
• A, dvoje vas je - deset 'iljada!!!!
 
Top