Vicevi

Vicevi

Administrator
Otisli politicari u Bosnu u lov na medvede i poveli Muju koji poznaje te krajeve kao svoj dzep da ih predvodi. Isli oni tako, isli, i posle 10 km, naidju oni na medveda. Mujo povice: - "Beziiiiiiii!!!!!!" I svi se dadose u trk iako su svi naoruzani do zuba. Jedan od njih upita: - "Pa dobro, zasto trcimo umesto da uzmemo puske i da ubijemo medveda?" Mujo: - "Cuti i beziiiiiiiiiiii!!!!!!" Beze oni tako i dalje, vec svi pomalo umorni kad ce jedan od njih ponovo: - "Pa dobro, zasto trcimo umesto da uzmemo puske i da ubijemo medveda?" Mujo: - "Cuti i beziiiiiiiiiiiiii!!!!!" Pretrcali oni 5 km, a medved ih i dalje juri. Jedan od politicara, nemogavsi vise, izvadi pusku i ubi medveda, a Mujo se okrete i rece: - "Eto, glupi Muja, glupi Muja, e sad ti nosi medveda jos 5 km!!!":lol:

Dosao Mujo kod ocnog lekara i poceo da skida gace. Lekar: - "Pa dobro bre covece, ja sam ocni lekar, nema potrebe da skidate gace." Mujo: - "Cekaj ba doktore da vidis." I skine on tako gace, pokaze djoku lekaru i kaze: - "Uzmi pa sad lupu pa gledaj." Ovaj gleda... - "Vidis li ove kraste gore na vrhu?" - "Vidim." - "E, kad pocnem da ih cupkam, odmah mi suze na oci krenu."
 
Član
Platio sam punici odmor u Egiptu i Tunis-u (odlicno se provela ) :(((( , a sutra je saljem u Libiju 10 dana (TRECA SRECA )
 
Administrator
Odluci Mujo da uzme taksi, i uleti u jednog Mercedesa. Gleda on, dobra kola, puno nekih lampica i tastera. Zapitkuje on sta je sta, a taksista mu odgovara. Kad odjednom ugleda Mujo znak Mercedesa na haubi: - "Sta je ono majstore?" - upita Mujo. - "Nisan!" - rece mu vec iznervirani vozac. Malo kasnije zacu se tup udarac i jedan pesak se otkotrlja. - "Je*em ti taki nisan... Da ja nisam otvorio vrata, promasili bismo ga!"
 
Član
ne znam jel bio ovaj

Kaze dosla djevojka kod ocuha da ga pita da izadje u grad to vece, i ne da ocuh,nema sanse. U jednom trenutku se predomisli i kaze, popusi mi i izaci ces. Ona se sjebala sva, al ako je to jedini nacin popusit ce. I tako i bi, krene ona da mu pusi, kaze nesto ti se ova tvoja stvar osjeti, kao na govno.
Kaze on: Znam, sad ti je i buraz pitao da ide u grad

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Odluci Mujo da uzme taksi, i uleti u jednog Mercedesa. Gleda on, dobra kola, puno nekih lampica i tastera. Zapitkuje on sta je sta, a taksista mu odgovara. Kad odjednom ugleda Mujo znak Mercedesa na haubi: - "Sta je ono majstore?" - upita Mujo. - "Nisan!" - rece mu vec iznervirani vozac. Malo kasnije zacu se tup udarac i jedan pesak se otkotrlja. - "Je*em ti taki nisan... Da ja nisam otvorio vrata, promasili bismo ga!"

ne kontam :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Jedan hipik ulazi u autobus i tamo primecuje jednu slatku casnu sestru. Seda pored nje i upita je: "Hoces li voditi ljubav sa mnom?" "Ne" odgovara casna sestra, "Ja sam udata za Boga", zatim se digne i izadje na sledecoj stanici. Tada progovori vozac autobusa koji je cuo citavu konverzaciju: "Ja znam kako mozes privoleti casnu sestru da vodi ljubav s tobom." "Stvarno? A kako?" upita hipik. "Svakog utorka tacno u ponoc, ona odlazi na groblje da se moli, tako da jedino sto treba uciniti je obuci neki dugacki ogrtac s kapuljacom, namazati bradu briljantinom i tvrditi da si Bog". Hipik se odluci da isproba i pojavi se na groblju u utorak uvece, maskiran kako mu je vozac predlozio. "To sam ja, Bog!" predstavi se hipik casnoj sestri povlaceci kapuljacu dublje prema licu, "Vodi ljubav sa mnom!" casna sestra pristane ne pitajuci nista, ali ga moli da se zadovolji samo analnim odnosom jer niposto ne zeli izgubiti nevinost. "Bog" i casna sestra vode ljubav i kada su zavrsili, on se uspravi i skine kapuljacu s glave govoreci: "Ha-ha-ha!! To sam ja hipik" "Ha-ha-ha! uzvraca casna sestra. "To sam ja, vozac autobusa!"
 
hahahah :)) !!

nemoj te ba ljudi velike viceve pisati ima nekih kojima treba vise puta da procitaju da bi skontali xD

Shala GOLF TzZ :))
 
Početnik
ovaj s vozacem autobusa je genijalan :)

ArminM je napisao(la):
ne znam jel bio ovaj

Kaze dosla djevojka kod ocuha da ga pita da izadje u grad to vece, i ne da ocuh,nema sanse. U jednom trenutku se predomisli i kaze, popusi mi i izaci ces. Ona se sjebala sva, al ako je to jedini nacin popusit ce. I tako i bi, krene ona da mu pusi, kaze nesto ti se ova tvoja stvar osjeti, kao na go*no.
Kaze on: Znam, sad ti je i buraz pitao da ide u grad

:lol::lol::lol::lol:

ovaj je gori zemlja!!!! :cool: :cool:
 
Top