VEMS Motor Managment

VEMS Motor Managment

Početnik
RE: VAMS Motor Managment

neces mi vjerovati. imam najsugaviji standalone koji postoji, koji je vidjen na trkama u nas :icon_biggrin:
MS prvi, v2.2 :D
auto ide 10 sec, vozi se normalno inace, pali na okret kljuca, radi fino na hladno

ali nemoj to zahvaljivati toliko MS-u vec mom trudu i odvojenom vremenu i peglanju, danima paljenja na hladno i ostalo dok ga nisam ustimao kako treba

senzor na radilici, ako vjerujes, nemam nikako :D
imam samo gore senzor na razvodniku, kao svaki 16V Golf :icon_biggrin:


VEMS je mnogo bolji od MS-a i ima dosta vise opcija. ne znam jos toliko kakav je sada MS-3, moguce da su njega usavrsili, informirat cu se vise kad stignem
 
Početnik
RE: VAMS Motor Managment

VEMS ima mogucnost kontroliranja svega ali ama bas svega ima dosta poveliku memoriju i mogucnost unosa,Fire preko Vemsa kontrolira sve plin benzin,turbo,LC,TC pretvara broj okretaja tocka preko ABS senzora i tako ucitava brzinu sa zadnjih kotaca i uskladjuje je sa GPS-om,i ono sto me najvise dojmilo dok ceka zeleno na semaforu,promjeni mapu,digne boost u odr obrtajima itd..ipak mislim da je VEMS trenutno i ponajbolji sustav..

@Honey-dobit ces sad jedan PM imam par pitanja pa da mi pokusas objasnit ;)
 
Član
RE: VAMS Motor Managment

Lija je napisao(la):
VEMS ima mogucnost kontroliranja svega ali ama bas svega ima dosta poveliku memoriju i mogucnost unosa,Fire preko Vemsa kontrolira sve plin benzin,turbo,LC,TC pretvara broj okretaja tocka preko ABS senzora i tako ucitava brzinu sa zadnjih kotaca i uskladjuje je sa GPS-om,i ono sto me najvise dojmilo dok ceka zeleno na semaforu,promjeni mapu,digne boost u odr obrtajima itd..ipak mislim da je VEMS trenutno i ponajbolji sustav..
slazem se s tobom u potpunosti jer probao sam auto s vise opcija i nemoze mi nitko reci da nije tako jer sam to sam radio a za vems bih mogao sat vremena pisati sto ima i sto sve podrzava samo treba dati pravom covjeku da sve napravi u ovom slucaju fire-u mnogi se prave da su majstori pa kad sjebu nesto onda je uvjek traze krivnju na ecu
 
Član
RE: VAMS Motor Managment

jukaa3 je napisao(la):
evo ti broj decko iz zg radi samo vems i vjeruj mi ako to stavis bit ces prezadovoljan 0958251690 damir muha ako trebas jos kakav info ili pomoc javi se na pm sve cu ti objasniti;)
druze imasli neki mail od ovog mo momka.probao sam ga vec dobiti na tel..nisam uspio
 
Član
RE: VAMS Motor Managment

menjic je napisao(la):
Pogledaj malo i "Megasquirt III" (MS III) onako samo malo da vidis :)

A sa VEMS-om pazite dobro koja verzija jer sam pouzdano informisan da imaju neke koje oce da zajebu motor :D I oce da pocrkaju tranzistori iliti drajveri iliti kako god se zvali. I na istim tim nekim verzijama ne valja uzemljenje odnosno masa.

@HONEY: Reci mi molim te koji MS imas i kako pali auto kad je hladno ?
I da li imas samo senzor na radilici ili imas i gore na bregastoj ili bregastim :D

Ako nije kakva tajna ili sta god, moze i na PM :D:D:D

Te starije verzije nisu crkavale zbog loseg ECU-a nego su crkavali zbog gresaka ljudi. Stara verzija je imala loop-back sa injectora nazad u ECU i ljudi su to poggresno spajali i tako spaljivali drivere za injectore...
Kod posljednje verzije, loopback je drugacije rijesen i ima puno manje prostora da se, zbog pogresnog spajanja, injector driveri spale ;)
Inace, svaka preporuka za VEMS ! I tata bi sine al se trenutno nema toliko para :lol:
 
Član
RE: VAMS Motor Managment

evo ja sma gledo ovaj VEMS oupste nije toliko skup ako je tako dobar ...oko 700eura sve komplet..moze i jeftinije ako koristis orginal senzore...nock itd
 
Član
RE: VAMS Motor Managment

jukaa3 je napisao(la):
evo ti broj decko iz zg radi samo vems i vjeruj mi ako to stavis bit ces prezadovoljan 0958251690 damir muha ako trebas jos kakav info ili pomoc javi se na pm sve cu ti objasniti;)
ooz drug

dali ce ovaj momak biti u osijeku za vikend dali znas da popricamo za vems
 
Član
RE: VAMS Motor Managment

donamero je napisao(la):
jukaa3 je napisao(la):
evo ti broj decko iz zg radi samo vems i vjeruj mi ako to stavis bit ces prezadovoljan 0958251690 damir muha ako trebas jos kakav info ili pomoc javi se na pm sve cu ti objasniti;)
ooz drug

dali ce ovaj momak biti u osijeku za vikend dali znas da popricamo za vems

bit ce pa cu te preporuciti valjda cemo se prepoznati vidjet ces audi a3 sivi to je moj
 
Član
ja cu biti sa audi a6 3.0tdi tamno sivi...lahko ces me prepoznati...valjda sam jedina budala sto se sa tim trka.ehehe
 
Početnik
Fire ce mozda doci sa svojom vectrom A crvena,na oko obicni 1.6 ali ispod haube :icon_eek:
 
Top