VASE MISLJENJE?

VASE MISLJENJE?

Član
Eto kao sto ti vec odgovorise, ipak je puno dati 6K za to auto. Sigurno ces naci nesto jeftinije u slicnom stanju 4000-4500km plafon.
Brate opusti se, pa za sta sluze moderatori i administratori na forumu ;)
Ja sam savršeno opušten ali ispitujem čaroliju Copy/Paste uticaja na široke narodne mase.
Lijep i ugodan dan želim
 
Super Moderator
ja bas hocu rec da ste poceli srat za cijenu vala.. najbolje da ljudi za 1000 prodaju 206. da je tako niko ne bi vozio stojadina i slicno
 
Član
Ja sam bas trazila.. :) kad sam procitala da ima tako jeftinih..trazila sam po piku nema ispod 5000-5500 dizela...
 
Član
istina je da je to skroz mali auto, bivsa cura mi je imala taj auto , patnja je to na zadnjem sjedistu kad ti kazem
a i naprijed nisam mogao svezati pojas dok ne otvorim vrata
a dobar primjerak moze da se nadje za 4000-4500 i dizel, cijena na piku je jedno a drugo kad se kontaktira i ponudi kes, nema raja para auta nikad jeftinija nisu bila, tako da ne treba pucati na prvu odmah, kako rekoh komsija mi je jednog u extra stanju cijenio 4400 na kraju dao za 3400 jeste da je bilo hitno ali moze se naci :)
 
Član
Znam covjeka koji je za 4500KM uzeo P206 HDi, 2004 ili 2005 god, nisam siguran.. 4 vrata, tip top, ko nov! Znaci to je otprilike neka cijena, par stoja gore dole, zavisno od stanja ;)
 
Član
Jaa nasla 307.... odgovorili ste me od 206.... :) 2002 god 1.4 HDI 6000KM.... Sutra idem da pogledam samo se nadam da nece biti ogromno za pocetnika :D
 
Član
Obavezno povedi nekog ko se razumije da pogleda. Nije neka garancija ali smanjit će se rizik. Svi koji kupujemo auto smo pod određenim stresom, a osoba sa strane za 20-30KM može bit glas opreza, a zna i cijenu žestoko spustiti(lično iskustvo).
 
Član
Obavezno povedi nekog ko se razumije da pogleda. Nije neka garancija ali smanjit će se rizik. Svi koji kupujemo auto smo pod određenim stresom, a osoba sa strane za 20-30KM može bit glas opreza, a zna i cijenu žestoko spustiti(lično iskustvo).
OK, naravno da cu povesti jer sama bi se sigurno zeznula :)
 
Top