vaša iskustva sa policijom

vaša iskustva sa policijom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma uvijek se nadje onih papaka sto te hoce handrit pa i da ti je sve po PS-u... nadam se da ih nocas necu sresti. valja mi u pola 5 vozit rodicu na aerodrom... :D
 
Član
ali meni je najsmješnije kada npr nisi pio i ides kući, nigdje pandura, a ako jesi, a joj, na svakom ćošku :D
 
Član
e meni se to ne moze desit... :D
al obicno je tako, kad je sve po PS-u nema ih nigdje. ako bilo sta ne stima, tu su oni... ;)
 
Sve zavisi kako kada! Sa normalnim sve se moze a ima kretena koji nikada nije vidio grada pa sada on nesto fura da je Tito i Partija i njima uvijek na kraju ***** mater!!!!!!!
 
Član
ljudi da vas pitam, jucer su mene i frenda zaustavili poslije 23h a bilo je 23:05, ali eto pederi...
onda nismo imali oznaku "P" i tako to.... a upalili rotaciju za nama :S

i da vas pitam, uzeli su nam podatke iz vocacke i saobracajnih, kažu da će poslati kaznu putem pošte, ali se mi nigdje ništa nismo potpisali ili slično...

eh sad se ja pitam, jeli to bio Blef od njih, da nas pripadnu ili ce stvarno doci kazna :D ???

i šta mislite koliko bi bila ta kazna, poslje 23h i oznaka P
 
I mene je skoro isto tako zapisao u onu svoju malu knjizicu, uzeo sve podatke, potpis nije ni trazio, kaze doce mi rjesenje sa suda koliku cu kaznu platiti, proslo je nekih 8 dana, jos mi nista ne dolazi, neki tako dobiju kaznu poslije dva mjeseca...
 
Salle je napisao(la):
ljudi da vas pitam, jucer su mene i frenda zaustavili poslije 23h a bilo je 23:05, ali eto pederi...
onda nismo imali oznaku "P" i tako to.... a upalili rotaciju za nama :S

i da vas pitam, uzeli su nam podatke iz vocacke i saobracajnih, kažu da će poslati kaznu putem pošte, ali se mi nigdje ništa nismo potpisali ili slično...

eh sad se ja pitam, jeli to bio Blef od njih, da nas pripadnu ili ce stvarno doci kazna :D ???

i šta mislite koliko bi bila ta kazna, poslje 23h i oznaka P
Dobit ces putem poste kroz 10-tak dana. Stici ce plava koverta. Mogu ti napisati sta hoce, prema tome pazi se. Doci ce ti 90 KM (Prema ZOBS-u 40 KM oznaka "P" i 50 KM Voznja poslije 23 00 da ne navodim članove)Moze ti zakaciti dodatno da nisi htio stati to je jos 100 KM (Ignorisanje uputa koje daje sluzbeno lice itd...). Mozes se zaliti ali nema vajde od toga, samo ces popusiti dzaba. Pozdrav.
 
Salle je napisao(la):
ljudi da vas pitam, jucer su mene i frenda zaustavili poslije 23h a bilo je 23:05, ali eto pederi...
onda nismo imali oznaku "P" i tako to.... a upalili rotaciju za nama :S

i da vas pitam, uzeli su nam podatke iz vocacke i saobracajnih, kažu da će poslati kaznu putem pošte, ali se mi nigdje ništa nismo potpisali ili slično...

eh sad se ja pitam, jeli to bio Blef od njih, da nas pripadnu ili ce stvarno doci kazna :D ???

i šta mislite koliko bi bila ta kazna, poslje 23h i oznaka P
Dobit ces putem poste kroz 10-tak dana. Stici ce plava koverta. Mogu ti napisati sta hoce, prema tome pazi se. Doci ce ti 90 KM (Prema ZOBS-u 40 KM oznaka "P" i 50 KM Voznja poslije 23 00 da ne navodim članove)Moze ti zakaciti dodatno da nisi htio stati to je jos 100 KM (Ignorisanje uputa koje daje sluzbeno lice itd...). Mozes se zaliti ali nema vajde od toga, samo ces popusiti dzaba. Pozdrav.
 
Član
koliko sam ja upoznat sada ti mora na licu mjesta napisati prekršajni nalog koji ćeš ti potpisati na jedno od dva mjesta (prihvaćam krivicu ili jok ja ću na sud)...prekršajni nalog stiže poštom samo ako te nije bilo u autu (nepropisno parkiranje, kamera i sl.) ili ti ga ostave za brisač a u tom slučaju ti stiže obavjest poštom da u slučaju ako nisi ti vozio mžeš ih navodno obavjestiti ko je vozio...
ovako kao što su tebi rekli mogu navaljati još 300 gluposti a ti nemaš dokaza da nisi to uradio..
 
Član
enesss je napisao(la):
inace nemam problema sa policiom nesto......upozorenja radi muzike....rijetkost prekoracenje...
ima izuzetaka (policajaca) koji su malo PREEVISE naglumiti pa neda preko sebe i kad nije u pravu,...slucajeva da gleda samo kako da te odere pa se nesto i izmizli radi LOVE...ja nisam to dozivio al znam ih sto jesu


sjecas se onih kad sam ja bio tamo u cazin-u kad su te pisali kad si usao na autobusku stanicu.
 
Član
ni ja se nisam nigdje potpiso kad su me ufatili ugašeni svjetala po danu al došla plava koverta nakon mjesec hebem joj
 
Član
Mene jednom uhvatili kad sam se vozao ispred pozorista u bl... Pita me otkud ti ovdje sinko... Kazem ja sa onog parkinga... Kaze on meni, pa nije ti ono parking vec park.... A meni to isti q....vrag.... :) Pitali me hoces odmah kaznu ili da saljemo kuci, ja rekao da salju kuci i da pozdrave moje jer ih dugo nisam vidio... Ali nije nista stiglo, a proslo skoro godina od tada.... Ali zato su mi poslali za dva dana kaznu za parkiranje na pjesackoj stazi... Ne mozes im ga znati....mozda je postar ovu prvu kaznu izgubio..... :)

Danas sam dva puta samo pustom srecom izbjegao radar....prvi put preticao i covjek mi blicne u zadnji cas, bila ravnina, a ja razvukao...a drugi put je fasovao neki kombi ispred mene, tako da sam pjevao kad sam krenuo kuci treca je moja... :)
 
Član
ti Sina reče da imaš neke blicove u farovima samo to spoji i neće te niko ustavljati misliće ide presjednik :D audi je drama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top