"uspori zbog nas koji te volimo"

"uspori zbog nas koji te volimo"

Član
gledao sam dosta puta i posle ovog meni se uopste ne vozi auto
jest da za ovo vozno iskustvo nikad nisam imao udes hvalaBogu ali ovo kad vidim :icon_cry:
 
Početnik
:icon_cry::icon_cry: Zaplakao sam i to bukvalno.Nikad vise brzo.Prvi put sam gledao ovaj klip :icon_cry::icon_cry:
 
ma ljudi pricajte vi "ne brze od zivota" milion puta sam gledao video i sjetim se svaki put u voznji jos nam je svaki dan opomena skoro po jedna tema iz crne hronike pa se i dalje desava, ponese te uvijek nesto , sekunda nerazmisljanja i umora te moze dovest da nesvjesno nesto odradis i da ti se desi nesreca,
 
Član
ovo bih trebao gledati svaki dan.. sreca pa ne vozim nista jako.. sreca moja.. :icon_sad:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ma ljudi pricajte vi "ne brze od zivota" milion puta sam gledao video i sjetim se svaki put u voznji jos nam je svaki dan opomena skoro po jedna tema iz crne hronike pa se i dalje desava, ponese te uvijek nesto , sekunda nerazmisljanja i umora te moze dovest da nesvjesno nesto odradis i da ti se desi nesreca,

slazem se druze;)
 
Član
Vozio sam svašta i vozim. Osim ženinog puntaća sve je preko 100KS. Ali mi je noga ko pero na gasu. Volim rezervu pod haubom.
Nije uvijek bilo tako.
Prije sam vozio trulje, a vozio ko manijak. Imao sam preko 20 saobračajki. Uglavnom se svodilo na lakša kucanja u zadnji ili bočni dio mog auta. Samo sam jednom ja bio taj koji je pogriješi i tad sam imao frontalni sa taksistom na barama.
Smanji gas + ispravno auto i šteta ili povrede su minimalni.
 
Član
Ja vozim auto od 306KS i ne volim brzu vožnju. Ovaj video me baš uznemirio:icon_cry:
 
bio je ovaj video xxxx puta, cak je jedno vrijeme bio gore na vrhu pored dugmica za logout,,,,,,

ovo bi jedino imalo efekta kada bi postojao neki sistem / obaveza da prije nego sjednes u auto, ili kada sjednes u njega tek, da ti se upali video, i prije nego se izgleda nema kretanja, jedino tako bi imalo mozda efekta, u protivnom ono sto GolFanatiCars kaze stoji definitivno ;)
 
video jeste poucan al su malo previse krvi prikazali , normalno da svi znamo sta se desi nisu morali biti bas ovoliko orginalni , na kraju je to sve Bozija volja ti ces paziti neko drugi nece i to je to
 
Član
Nije mi dobro je...em vam zivot sta ovo kacite?
Gledao sam nedavno jedan klip kako momci gore u nekom dzipu, niko da prileti da pomogne, snimaju telefonom... razumijem ja da se boje prici ali... ja nebih to mogao gledati i uletio bih u vatru ponovo kao sto sam uletio vec jednom... poslije tog klipa mi nije bilo dobro citavo vece... nemojte vise crnjaka molim vas !
 
Little Dragon je napisao(la):
video jeste poucan al su malo previse krvi prikazali , normalno da svi znamo sta se desi nisu morali biti bas ovoliko orginalni , na kraju je to sve Bozija volja ti ces paziti neko drugi nece i to je to

Upravo tako, samo Bog dragi zna sta ce biti i kako ce biti. Znam covjeka koji se prevrnuo sa autom, uspio se nekako izvuci iz auta ziv i kad se izvukao otisao do nekog bunara u blizni da se odmori i sjeo na daske postavljene preko bunara, daske valjda stare bile i on propadne i pogine. Sudjeno mu bilo.
 
Član
ja se prije dva dana zakacio s curom jer sam vracajuci se s kupanja preticao na nesigurnom mjestu, po njoj nesigurnom, mada ja ne bi preticao da nisam bio siguran, al ajd
da bih juce na kupanju gledao dva momka koje su drugovi dovezli, obojica su u kolicima i obojica nastradali u saobracajnim udesima, poslije toga mi se definitivno nije vozilo nikako, a kamoli da preticem nekoga
nekad mi je svejedno, dok se nekad bas zapitam pa sta to radimo, sta nam to sve treba...
jebo brzinu, pista je za toga, valjda naucimo nekad
 
Top