Usluga nego iz Tuzle ili okoline (Lukavac) ?

Usluga nego iz Tuzle ili okoline (Lukavac) ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdravljam,
ima li neko iz Tuzle ili okolice da bi bio voljan da mi ucini jednu uslugu ?
Hocu da kupim neke gume (prodavac je u Lukavcu) pa mi treba neko iz Tuzle ko bi bio voljan da se nadje sa covjekom da vidi gume i javi mi na sta lice, da ne klapim bezveze iz Sarajeva ako ne valjaju

Naravno, dobrovoljcu cu se oduziti ;)
 
Član
Ja sam u Gracanici sad za vikend, hoces da produzim do Lukavca da vidim o cemu se radi?
 
Član
Mrva je napisao(la):
Ja sam u Gracanici sad za vikend, hoces da produzim do Lukavca da vidim o cemu se radi?

Ne znam kojim putem ideš, ali ako ideš preko Karaule ide ti prvo Lukavac pa onda Gračanica ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
Ja sam u Gracanici sad za vikend, hoces da produzim do Lukavca da vidim o cemu se radi?

Javio mi se vec clan golfxx koji zivi u blizini ovog sto prodaje gume pa ako slucajno on ne bude mogao ovih dana, javim ti da ti onda svratis ako ti bude usput ;)
Poslao sam ti PP sa jos par pitanja
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Ja sam u Gracanici sad za vikend, hoces da produzim do Lukavca da vidim o cemu se radi?
Ne znam kojim putem ideš, ali ako ideš preko Karaule ide ti prvo Lukavac pa onda Gračanica ;)
Znam, ja idem na Doboj. Put jest duzi ali je ravniji i brzi tako da dodjem i brze nego da idem na ovu stranu. ;)

esso_sa je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Ja sam u Gracanici sad za vikend, hoces da produzim do Lukavca da vidim o cemu se radi?
Javio mi se vec clan golfxx koji zivi u blizini ovog sto prodaje gume pa ako slucajno on ne bude mogao ovih dana, javim ti da ti onda svratis ako ti bude usput ;)
Poslao sam ti PP sa jos par pitanja
Nije problem, cujemo se ;)
 
Član
mogao sam ti i ja druze ovo pogledat,,ali auto mi je u kvaru nazalost..ako popravim ovo preko vikenda mogu ja otici pa pogledat..lukavac 15tak minuta od moje kuce
 

LSD

Član
062-166-267 ti je moj broj...ako zagusti da niko ne bude uspio vidjeti javljaj se;););)
 
Član
Zavrseno sve, gume kupljene !

@LSD, hvala ti jos jednom na pomoci i sto si odvojio vremena da mi pogledas gume !

Hvala i ostalima koji su se ponudili da pomognu !

Moze LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top