UPOZORENJE za vozače iz Sarakeva - Rupa!

UPOZORENJE za vozače iz Sarakeva - Rupa!

Član
Šine koje prelaze preko ceste kod muzeja iz praca Ilidze prema gradu svi koji su iz Sarajeva dobro znamo kakav je prelaz. Sinoc sam isao srednjom trakom (jer se jedino moze tu proci da ne upadnes u rupu) i vidim druga stoji na semaforu, prestroim se u ljevu traku da se pozdravim i pravo u rupu. Vidim odmah na volanu da je pukla guma, stanem, izdjem guma rasjecena oko 5 cm, mozda sam i felgu iskrvio i jos bog zna sta.
Znaci nema znaka, nema nikakvog upozorenja, oni su prokopali tu rupu fino iskruzili i samo je onako ostavili!!! Pa kakva je ovo drzva, gdje mi zivimo?!

Evo kontam da posaljem mail svim portalim ne znam koliko bi to moglo upalit?
 
Član
RE: UPOZORENJE!

trebao si odmah stati nazvat policiju da napisu zapisnik, da je steta nastala od te udarne rupe,pukotine, prijatelja ko svjedoka i jos nekoga ko je vidio sve slucajnoog prolaznika( radi suda da ima neko nepoznat) murjak napise zapisnik jer mora uslika sve platices ti 50km za izlazak murje a onda advokatu,. sa svim papirima od policije slikama,zapisnicima, on pise tuzbu sluzbi koja odrzava ceste, putari prolaze tim djelom ceste svaki dan,bjela skoda felicija koja je zaduzena za sarajevo, grasu jer su oni zaduzeni za stanje sinskih prelaza preko kolovoza,. pa onda ti svi ti koje tuzis dobijes na sudu jer imas sve zapisano, uslikano uz izjave svjedoka naplatis stetu a oni se pored nadoknde stete tebi,., moraju u sto kracem roku da izvrse sanaciju tog dijela ceste,.,.,

nesto slicno se desilo sefu u hrvatskoj, pa valjda i ovdje vaze ista pravila
 
Član
RE: UPOZORENJE!

cini mi se da je bila vec jedna tema oko ovog za bih i ako se ne varam naplacena je steta ili je u toku
 
Član
RE: UPOZORENJE!

Gotovo je sad... Zurio sam u grad jos ona kisa pada dok bi dosla policija i Bog zna kako bi se to na kraju zavrsilo.
 
Član
RE: UPOZORENJE!

Brum Brum je napisao(la):
Kako si vozio na ispuhanoj gumi do grada, mislim zurio :icon_question:

Ako te bas interesuje u pitanju je 18-ka mozes voziti nekoliko kilometara ima pojacanje, tako sam i kuci dosao :icon_smile:
 
Član
RE: UPOZORENJE!

Ja vec odavno idem srednjom tu i uhvati se pravo guzva, a ko da su u nedelju nesto radili na desnoj strani ima nekog friskog asfalta nisam skonto sta je s ljevom ?
 
Član
RE: UPOZORENJE!

eto radili su nesto i na ljevoj samo nisu asvalt stavili :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
RE: UPOZORENJE!

Imao isti problem al et nisam se sjetio da slikam , ja sam upao kod vjecne vatre kad je na sinama bila ona rupa , pukla guma i iskrivila se felga , a isto sam neki dan upao u rupu kod policijske stanice iza velikog parka gore , rupa je bila jedan dan i bila je ogromna sreca nije nista bilo
 
Putovanja.ba
Administrator
Ova rupa je vec dugo i niko nista ne radi po tom pitanju, vjerovatno je u nadleznosti GRAS-a
 
Član
Ma selo je puno rupa najbolje mi je kad vidim da onaj novi asfalt sto su skupo platili malo malo pa neko nesto busi dize, a sto bruji asfalt to je druga prica ja sve kontao nevaljaju mi gume lezajevi, ali ipak najveci je biser bio kad su radili sina na higijenskom i digli sine iznad asfalta 10centi
pa sve morali zaliti ma nema BH NEIMARI :lol:
 
Super Moderator
Ma tesko se to naplati moj kolega na zimu u saht uletio bio puknut poklopac i napravio stete na autu 5-6000 i jos nije naplatio ni marku
 
Član
eno popravili su... jer su ono bas iskruzili al ne mogu da vjerujem da su ostavili onako :icon_mad:
 
Top