Upozorenje: Binježevo - nova kamera-radar!

Upozorenje: Binježevo - nova kamera-radar!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ugledao sam prije 7dana pa da najavim novu "kameru-radar":
U naselju Binježevo(kod Hadžića) na putu Sarajevo-Mostar.
60km/h ogranicenje

Binježevo se nalazi, vozeci iz pravca Sarajeva, poslije "Mostarskog raskrsca" a prije "Hadžića"

Tek su postavljene one trakice po cesti i stub(istovjetan kao kod RTV-a i na Stupu) sa desne strane(opet gledajuci iz pravca Sarajeva) a kamera nije jos.

Sutra slike.
 
Ey hvala na upozorenju!
Ma samo uzimaju na saobracaju, a njihovi predpostavljeni pa na dalje sami lopovi, pa nikom nista!
 
Član
kAcA je napisao(la):
Hvala na itekako korisnoj informaciji ;)
Vidi li se kamera s puta?
Naravno, nalazi se samo metar od puta.
Ali zato je bar 25cm, u precniku, debel stub...
Dok u Evropi prilagodjavaju stubove pored cesta da budu lakse lomljivi prilikom udarca, kod nas drmnu po`` metra sirok stub, po`` metra od ceste, u slucaju ako neko zapuca da ne bi slucajno polomio skupocjenu kameru na stubu!

Deyo je napisao(la):
poKle, da se udružimo svi i napravimo site protiv prašinara sa hi-tech spravama? :)
Moze! : )
 
Član
jel u funkciji ili je samo sminke radi. interesuje me tacan datum kad je pustena u funkciju. bila je postavljena onda kad smo isli na sr u mostaru
 

IGY

Član
hvala za informaciju
Emire vrati se pa procitaj ponovo tekst u prvom postu
ja procitah da je sve postavljeno a kamera jos nije :lol:
 
Član
da da upravo sam o tome htjeo i ja, iscrtane linije-oni senzori provuceni i postavljeni stubovi na koje ce da idu kamerice, odmah iza znaka ogranicenja, na onom jednom pravcu, malo poslije table Binjezevo :D
et OPREZZZZZZZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top