Ukradeno i vraceno auto u istom danu Sarajevo 29.03.2010.

Ukradeno i vraceno auto u istom danu Sarajevo 29.03.2010.

Član
Ma i ja kazem, samo nek je momak vratio auto, samo cu probati doci do slike ovog lopova pa da je objavimo na svim mogucim forumima , nek ljudi znaju bar kad ga vide. :icon_rolleyes:
 
ma ja se ne bi mogao suzdrzat,ne udarit ga :icon_mad:

tako su mene neki dan trojica kontali odradit,al face su zabiljezene u moju memoriju,bilo sta nek nestane iz auta,zna se....
 
Svaka cast taksisti i sreca je sto je ovaj prepoznao, zao mi momka iako je vratio, vidi se da tesko radi jos mu ovaj nasao kombija krasti, pazi to, "da se provoza" :icon_mad:

Namlatit ce njega neko u stanici ili zatvoru to je sigurno, a za one sto su Denisa ubili, ovo je sasvim zasluzeno, i nek su im malo pokazali ;) , mislim da su svi gledali ali evo da se podsjetimo...

http://dalje.com/tv/index.php?id=13749y396f2f40f528b0
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ma ja se ne bi mogao suzdrzat,ne udarit ga :icon_mad:

tako su mene neki dan trojica kontali odradit,al face su zabiljezene u moju memoriju,bilo sta nek nestane iz auta,zna se....

Ma tome se ne moze u kraj stati, samo je ovo bila ogromna srecaaaa :icon_rolleyes:

technoGeek je napisao(la):
Svaka cast taksisti i sreca je sto je ovaj prepoznao, zao mi momka iako je vratio, vidi se da tesko radi jos mu ovaj nasao kombija krasti, pazi to, "da se provoza" :icon_mad:

Namlatit ce njega neko u stanici ili zatvoru to je sigurno, a za one sto su Denisa ubili, ovo je sasvim zasluzeno, i nek su im malo pokazali ;) , mislim da su svi gledali ali evo da se podsjetimo...

http://dalje.com/tv/index.php?id=13749y396f2f40f528b0

Eeeee brate moj sve po zaslugama, dokaz da uvijek postoji neko ludji, jaci i veci mangup, svako ima nekoga iznad sebe. :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ma ja se ne bi mogao suzdrzat,ne udarit ga :icon_mad:

tako su mene neki dan trojica kontali odradit,al face su zabiljezene u moju memoriju,bilo sta nek nestane iz auta,zna se....

I dobijes 500 KM kazne i mozda godinu uslovno i sto ti to treba, bolje ovako ;)
 
legionar je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ma ja se ne bi mogao suzdrzat,ne udarit ga :icon_mad:

tako su mene neki dan trojica kontali odradit,al face su zabiljezene u moju memoriju,bilo sta nek nestane iz auta,zna se....

I dobijes 500 KM kazne i mozda godinu uslovno i sto ti to treba, bolje ovako ;)

jest,al onaj cejf kad ga slomis u onoj huji...neke se stvari ne mogu kupit novcem,za sve ostalo tu su batine :D
 
Maruti je napisao(la):
Ma i meni je drago sto je momak vratio auto, a ovaj lopov je odavno poznat policiji, samo sto mu ovaj put prijeti malo veca kazna i ne znam kako ce dalje ici proces jer je lopov iz Srebrenika.Al se samo nadam da ce ga razbiti bar neko od policajaca.
A u pitanju je ovaj bijelli fiat sto se vidi na snimku, nisam vidio koji je model, i poslije idiot kaze "NISAM GA JA HTIO PRODAT SAMO SAM MALO UZEO DA SE PROVOZAM" :icon_question:

znas li ime i prezime tog bandita iz Srebrenika:lol::lol::lol::lol:

technoGeek je napisao(la):
Svaka cast taksisti i sreca je sto je ovaj prepoznao, zao mi momka iako je vratio, vidi se da tesko radi jos mu ovaj nasao kombija krasti, pazi to, "da se provoza" :icon_mad:

Namlatit ce njega neko u stanici ili zatvoru to je sigurno, a za one sto su Denisa ubili, ovo je sasvim zasluzeno, i nek su im malo pokazali ;) , mislim da su svi gledali ali evo da se podsjetimo...

http://dalje.com/tv/index.php?id=13749y396f2f40f528b0

svaka im cast, ja bi ih nogama udaro j.bem li im sve po spisku :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

par puta sam pregledo video sa FB i mislim da je iz Srebrenika taj sto mu je ukradeno auto.
video je lose kvalitete, ali poznao sam momka, zove se Samir Basic...
 
Top