ukradena plastika s karambolke

ukradena plastika s karambolke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imao sam isti taj alarm na golfu, prodje kamion ili neko malo glasnije auto on se aktivira, tako da sam ga morao staviti na min... ma ne mozes se zastiti od rulje, jedino spojiti ga na 220 V pa kad ga dohvati da se ispece ko kobasica...
 
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
Imao sam isti taj alarm na golfu, prodje kamion ili neko malo glasnije auto on se aktivira, tako da sam ga morao staviti na min... ma ne mozes se zastiti od rulje, jedino spojiti ga na 220 V pa kad ga dohvati da se ispece ko kobasica...

eto onda znas o kakvom se alarmu radi,,mada mislim da ni to ne bi sprijecilo ove seljake da kradu,on kad naumi on ce i ukrast,manijaciii prokleti
 
Član
imam jednu bolju stvar od alarma prodje mi kroz glavu:lol::lol: treba kupiti bombu za 3KM i npr osigrac povezes sa maskom i kad lola dodje da ukrade masku povuce je i bummmmmmmmmmmmmm:lol::lol::lol:
 
Član
Ma ja fkt nemogu vjerovat sta ljudi rade...pa j*bo te ukrast cojku felgu,retrovizor,plastiku...pa ovo je preslo u tesku ciganiju majke mi , nemogu da shvatim kako se neko moze pustiti na tako nizak nivo !!!
 
Član
ugradite alarm onaj sto proizvodi struju po autu lijepo kulturno krene da dotakne i opali ga vise nece sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top