ukradena plastika s karambolke

ukradena plastika s karambolke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prijatelju sinoc u sarajevu ukradena plastika kod maglenke duzine nekih 20-25cm s nekim kao mrezicama, s auta alfa romeo 147 1.9JTD 2001god.. crne boje.. ako neko uoci da se prodajem nek mi javi na PM.. nasli smo nova plastika kosta 150KM.. lopovi je kulturno sarafcigerom odvrnuli i odnijeli..
 
Član
i ja cisto sumnjam da se to prodaje,to je bas nekome trebalo,sad ce stavit na svoje auto i to je to,kao da se nista nije desilo
 
Član
treba i kod nas uvesti zakon rezanje ruke covjek nemoze vise ni auto ostaviti a da ode mirno popiti kafu:icon_mad:
 
Član
sta mislite jeli moguce sprijeciti ovakve kradje maglenki,plastika,spojlera sa nekim dobrim alarmom koji reaguje na dodir:icon_question:
 
Član
to vjeruj neces naci nikad i vecina stvari sto se ukrade ne prodaje se javno iz prve ruke 100%
a to da im treba sjeci ruke i ja se slazem ali nista od toga, kad ih uhvate ako ima koji na smjeni da nije raspolozen malo se iskali na njemu i puste ih i sve tako
 
Član
ne moze se to sprijecit, jednostavno je bio na krivom mjestu u krivo vrijeme.. moglo se svakome desit
 
Moral je postala strana rijec ljudima, ne samo u BiH, nego svugdje u svijetu. Stid ne postoji, tako da ljude nije stid krasti sitnice, jer mu to jednostavno treba. Nesposobni lezihlj*ovici...
 
Sta sve ljudi nece ukrasti. Meni skinuli kapice sa ventila, niklovane, mos' zamislit, cak dva puta... :icon_confused:
 
Član
to je nekom drug trebalo i skinuo sramota,,,ljudi nemaju morala,,,jos i kradu sitnice,,,,a za alarm na dodir,,,,to bi znacilo da bi se palio na dodir:icon_question:,,,,sto bi bilo cesto beze,,,a sada se krade sve zivo dode covjeku da kupi sekundarno i da sve polijepi sto se moze skinuti,,,pa nek sve razvali ako hoce,,,od karambolki,ratkapa,poklopaca felgi,,,,,itd itd,,,ko ce lopovima u kraj stati,,,,mislim da je malo onih ovdje kojima nikad nista nije ukradeno,,nego ih treba dobro 'izderat' k'o uspije uhvatiti....::pozzzz
 
Dok sam imao dvojku, nema broja koliko su mi puta auto obili, razbili staklo, muziku krali, samo jednom sam bio veoma blizu da ga uhvatim kad sam cuo alarm, ali uspio pobjeci mamu mu. Ma treba mu ruke i noger polomiti kad ga covjek uhvati da nije u stanju ni kasiku drzati u ruci...
 
Član
duurma je napisao(la):
sta mislite jeli moguce sprijeciti ovakve kradje maglenki,plastika,spojlera sa nekim dobrim alarmom koji reaguje na dodir:icon_question:

imam ja alarmni sistem marke scorpion,,pojacam senzon na max,dovoljno se naslonit na auto alarm se pali,ne znam da li si imao priliku da se susretnes s ovim alarmom,ja sam na kraju skroz smanjio senzor,stalno mi se palio,namjerno mi udarali po autu,zezali me,i eto na kraju sam skroz skinuo senzor,sad me ne zezaju vise;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top