ukradena muzika

ukradena muzika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
wkd je napisao(la):
hahahahhahhahah, cuj u jablanici... jos si mu samo trebao tene skinut :cool::lol:

ta ti je dobra nisam se sjetio toga...

.nOKe je napisao(la):
nije on to mogao sam odradit da se razumijemo, 2 woofera, pojacalo i player, moralo ih je biti bar 4-5 ;)

al et, drago mi je da si to nasao..

neznam noke vjeruj mi sazno sam ko je odradio sad koliko ih je bilo j*at ih, jedna osoba sama nije mogla to sve, jedino da je auto gdje blizu bilo jer je imo vremena ali opet tesko najmanje 2-ica su bila..ma j*at ih vidio sam onog debila doso je iz jablanice haha
 
Član
Hajde hvala bogu da si to nasao sva sreca nedo bog da meni ko sta uzme iz kola odrobijo bi ga kad tad kad bi ga naso...
 
Legend
Drago mi je da si vratio muziku... ;)

Samo jedan savjet u buduce onima koji prijavljuju kradju... nista se ne treba postavljati u medju vremenu, javljeno ovo, javljeno ono... od kud znas da taj isti like nema profil na BH Tuningu ili nekom drugom forumu pa prati sta se desava??? Samo postavi gdje i kad... i ako neko nesto zna, ima PM...

Kad se sve zavrsi onda bujrum... romna napisi, da svi vidimo... ;)

p.s.
a to sa slikom da se postavi na forum je dobra ideja...
 
Član
Liga je napisao(la):
Drago mi je da si vratio muziku... ;)

Samo jedan savjet u buduce onima koji prijavljuju kradju... nista se ne treba postavljati u medju vremenu, javljeno ovo, javljeno ono... od kud znas da taj isti like nema profil na BH Tuningu ili nekom drugom forumu pa prati sta se desava??? Samo postavi gdje i kad... i ako neko nesto zna, ima PM...

Kad se sve zavrsi onda bujrum... romna napisi, da svi vidimo... ;)

p.s.
a to sa slikom da se postavi na forum je dobra ideja...

to sa slikom je extra ideja a ovaj narkic sto mi je uzo muziku nezna ni upaliti kompjuter a kamoli sta drugo a u pravu si najvjerovatnije da ih ima na ovom forumu sto gledaju ko ima kakve stvari u autu i odradjuju..
 
Član
xzone je napisao(la):
nadjen frajer koji je uzo muziku vraceno pojacalo i wooferi, cd prodan..ali je to nadoknadio fino tako da je sve zavrseno heh nece mu vise naumpasti nikad da obije nijedno auto...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
jesil ga barem dobro izdegenečio :lol:!! ako nisi trebao si!!
 
Član
Pa neznam stvarno nikad bar tablice ne stavljajte na tuning ili bilo koji drugi site isto ko da ste im oglas postavili imam to to i to u autu ti samo udjes i uzmes vjeruj da ima onih i sto pale komp i gledaju fino ko sta ima u autu
 
Član
Svaka cast na uspjesno vracenim stvarima i nadam se da ste ga malo "opametili" ..:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top