Ukradena muzika

Ukradena muzika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ukradeno mi je pojacalo pyle, kondenzator US blaster, daljinski os playera, zadnja daska na kojoj su bili zvucnici pioneer, MOLIM SVE KOJI NAIDJU NA NEKE OD OVIH STVARI DA MI SE JAVE.Kradja se desila u Sarajevu u naselju Otoka.



Unaprijed hvala

[attachment=27736]
[attachment=27738]
[attachment=27739]
 
Član
Evo ljudi da je javim, sad sam obishao malo naselje, nashao sam kondenzator bacen sa strane u neko grmlje, al ipak ostao sam i dalje bez pojacala i zvucnika :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
Ali molim vas zamislite drskosti i bezobrazluka nadjem u autu kesice od chipsa i opushke od cigara, Boze sacuvaj
 
Član
ovo je stvarno vise nemoguce stalno neko ostane bez muzike felgi guma djelova sa vozila
a mi ko imamo POLICIJU
 
Član
steta stvarno ipak to vrijedi ma koliko ali je ulozen trud..... ali meni je glupo da stavljate sta drzite u auto jer taj LOPOV moze biti registrovan na forumu i da shmeka ko sta ima i eto mu posla....
:icon_sad::icon_sad:
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
steta stvarno ipak to vrijedi ma koliko ali je ulozen trud..... ali meni je glupo da stavljate sta drzite u auto jer taj LOPOV moze biti registrovan na forumu i da shmeka ko sta ima i eto mu posla....
:icon_sad::icon_sad:
i ja bash nesto kontam.. o ovome sto kazes i ima logike..
 
Član
ma brate interent je cudo evo maloprelistao od nejga postove i ima mjesec kako je osvjezio garazu sa slikama i desi se ovo jbg
 
Član
Ma brate ovo je vishe postalo fuj, a i policija glumi glumce, naplacuju kazne ako neko nema lance ili trokut, a ne mogu stati u kraj ovoj djubradi.
 
znam da nije lako i sam sam također ostao bez pojačala i vofera i nisam htio stavljat temu jer nema koristi šanse su nikakve da to na bilo koji način dođe do foruma a kamoli interneta sve se to šalje iz jednog grada u drugi grad policiju zvao kažu što si to stavljo golf je dvica samo ti se skupi ubio bi i policajca i sve zato danas samo držim lance u gepeku i ništa više radi murije nažalost tuga nam je država i tako će uvjek biti opovluku nema kraja a moj vam je savjet šta bilo da kupite cd player bas pojačalo bilo šta ni slovo a ne objavljujte na forumu jer se sigurno forum prati i sve provjerava siguran sam milion posto sretno ljudi i čuvajte svoja auta kako god al čuvajte
 
Član
burazeru znas da ako ja igdje sretnem da te odma zovem pozz ,a bgm prije gazim mamu im gadnu:icon_mad:
 
Član
bas mi zao c,c,c
nego da oce neko ufatit bilo kog lopova sto krade ove stvari pa da se okupimo mi svi s foruma da mu kazemo koju tj pokazemo :D ma nebi on vise smjeo gledat u auta kamal mu pric il ukrast sta

sretno u potrazi
 
Član
kad smo kod fatanja moj jaro sijedijo kuci a doso lopov i obijo mu auto i vadi kastofon iz auta i naide mu buraz sa posla i pocne ga lesiti izide mu buraz iz kuce da vidi sta se desava i vidi da ga ovaj polomi i kaze bratu sta ti je bolan jes poludijo sta radis covjeku jesi lud i ovaj mu odgovori pa obijo ti auto i vadi kastofon i ovaj prileti i oderu ga obojica toliko da u izvjestaju je ovaj naveo da ga je samo jedan mariso da se ni nesjeca da su ga dvojica bili ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top