ukraden player

ukraden player

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ukraden palyer

ne bi se iznenadio da je tako,,mozda i ima neko,samo kuzira sto ti kazes,i onda zna sta i kako,,ode i posluzi se
 
Član
RE: ukraden palyer

kad sam ja govorio da admini to malo pregledaju i da se banuju takvi korisnici, svi ste rekli de ne pricaj gluposti, pa eto nek vam svima obijaju auto ha ja :)
 
RE: ukraden palyer

Astra je napisao(la):
kad sam ja govorio da admini to malo pregledaju i da se banuju takvi korisnici, svi ste rekli de ne pricaj gluposti, pa eto nek vam svima obijaju auto ha ja :)

Pa kako ces znati ko je lopov a ko nije?? Mozda je lopov onaj ko najvise je aktivan na forumu, a mozda je onaj ko ne pise nista, kako znati? Ne mozes ti sada ici redom i sve banovati, sta ako ja smatram da ti to radis tako, ili ti smatras da ja tako trazim i kradem? Kako dokazat, il' jednostavno nek' nas banuju obojicu?
 
Član
RE: ukraden palyer

Zato ne stavljati po netu slike muzike i sl, ili kao moj jaran, drzi kasetas i kasete na vidnom mjestu, a dvd player mu u pretincu:lol:
:icon_exclaim:
 
Član
RE: ukraden palyer

Pa jeste smesna situacija...nego kako si ga ti zakljucao, daljincem ??? I budala se verovatno bas uspanicio kad je razbio staklo da pobegne :icon_mad:
 
Član
RE: ukraden palyer

BMW-GTI je napisao(la):
Pa jeste smesna situacija...nego kako si ga ti zakljucao, daljincem ??? I budala se verovatno bas uspanicio kad je razbio staklo da pobegne :icon_mad:

ma ja poceo mi je raditi alarm i ja izadjem na prozor ali od drveta nisam vidio auto i ugasim alarm tj resetujem ma reko sigurno onaj vjetar pala grana ili tako nesto kad opet poce raditi alarm i cujem razbijanje stakla malo se bolje zagledam kad lola (balavac, narkoman....) ispade kroz prozor hehehhe
 
Član
RE: ukraden palyer

almir_gr je napisao(la):
Astra je napisao(la):
kad sam ja govorio da admini to malo pregledaju i da se banuju takvi korisnici, svi ste rekli de ne pricaj gluposti, pa eto nek vam svima obijaju auto ha ja :)

Pa kako ces znati ko je lopov a ko nije?? Mozda je lopov onaj ko najvise je aktivan na forumu, a mozda je onaj ko ne pise nista, kako znati? Ne mozes ti sada ici redom i sve banovati, sta ako ja smatram da ti to radis tako, ili ti smatras da ja tako trazim i kradem? Kako dokazat, il' jednostavno nek' nas banuju obojicu?

pa skoro da nemora ni biti registrovan na forum da bi pregledao teme. ustvari tako da nema od banane nista. nemoze im sud ni tuzilastvo nista tako da nema nekog specijalnog metoda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top