ukraden player

ukraden player

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam znao gdje staviti ili u humor ili ovdje ... jer sam lopova u sred dana zatekao u svom autu i momak pokusao izaci i ja ga zakljucam i kreten od panike nije znao sta ce pa je razbio prozor i ispao iz auta a dok sam ja sisao do auta on je otisao. a radi se o PIONEER DEH-P6000UB znam da je uzaludno ali eto meni bilo smjesno pa da podjelim s vama. da sam kako mogao snjimati da vidite to :lol::lol:
 
Član
RE: ukraden palyer

stvarno sta je granica, mozda je ovo rijesenje? :icon_eek:
DogInCar-main_Full.jpg
 
Član
RE: ukraden palyer

ma ne znam sad sam miran sve sam izvadio iz auta i pojacalo i sub imam samo rezervnu gumu i alat hehehe ko ih j*e vise necu da se sekiram hoce li ko obiti auto il ne...
i meni je to palo na pamet da kakvog kera stavi u avto i da vidim hoce li prici :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: ukraden palyer

za sve ostalo da mu uradis ti odgovaras, ovako jedino kakav lud pas u gepeku pa onda iznenadzenje... a nemoze te tuziti ko ti moze zabraniti da imas psa u autu bez brnjice?
sudu ono najbitnije sta ce on u tvome autu ili kuci i stanu se nekako izgubi!!!
 
Član
RE: ukraden palyer

treba nesto uradit,ovo stvarno nije normalno,vise se i ne kriju,udje u po dana u auto,izvadi sta mu treba i ode,eto kad vam kazem da se kod mene u gradu poceli krast akumulatori smijat cete se,al stvarno je tako,vec nekoliko slucajeva,,,,sad se pitam sta je slijedece,ppocelo s muzikom,sad idu pod haubu
 
Član
RE: ukraden palyer

ArminM je napisao(la):
treba nesto uradit,ovo stvarno nije normalno,vise se i ne kriju,udje u po dana u auto,izvadi sta mu treba i ode,eto kad vam kazem da se kod mene u gradu poceli krast akumulatori smijat cete se,al stvarno je tako,vec nekoliko slucajeva,,,,sad se pitam sta je slijedece,ppocelo s muzikom,sad idu pod haubu

trazena roba, ako nekome maznu jdean akumulator znaju da ce morati kupiti novi i eto ih za mjesec dva tri... opet.
 
Član
RE: ukraden palyer

maaa kradu sve jos malo pa ce ukrasti patosnice iz auta hahahaha a vjerujem to da su poceli i akumulatore krasti ccccc
 
Član
RE: ukraden palyer

kad vide alu felge polirane i slicno zapamte vide da se ulaze u auto prate i oni trendove, jbg. zbog biznisa. pa jos raja na forume svasta postavlja dovoljno je samo kliknuti koji klik i zna gdje ima sta i slicno...
 
Član
RE: ukraden palyer

jesu majkemi,,golf II najcesca meta,,skoro mi prijatelj kaze da je imao ponudu da kupi akumulator star mjesec dana za 40 km,,kaze da ga je gledao,ima garancija na njemu,datum kupovine,,ukraden sto posto,a kod nas mal grad,zna se ko to radi,samo niko nista ne poduzima,svima svejedno
 
Član
RE: ukraden palyer

ArminM je napisao(la):
jesu majkemi,,golf II najcesca meta,,skoro mi prijatelj kaze da je imao ponudu da kupi akumulator star mjesec dana za 40 km,,kaze da ga je gledao,ima garancija na njemu,datum kupovine,,ukraden sto posto,a kod nas mal grad,zna se ko to radi,samo niko nista ne poduzima,svima svejedno
mislim da smo blago u :icon_exclaim: i da se nemoze nista rijesiti oni nemaju sta izgubiti dok ostali imaju.
 

LSD

Član
RE: ukraden palyer

pa ukraden je moj aku..al u amidzinom auto....
star 2 mjeseca..
:lol::lol:
al amare ti si car....
kako nije znao da otkljuca iznutra vrata:icon_confused:
:lol::lol::lol:
 
Član
RE: ukraden palyer

LSD je napisao(la):
pa ukraden je moj aku..al u amidzinom auto....
star 2 mjeseca..
:lol::lol:
al amare ti si car....
kako nije znao da otkljuca iznutra vrata:icon_confused:
:lol::lol::lol:
panika sta zna ko ce mu sici dole :) i sa cime
 
Član
RE: ukraden palyer

LSD je napisao(la):
pa ukraden je moj aku..al u amidzinom auto....
star 2 mjeseca..
:lol::lol:
al amare ti si car....
kako nije znao da otkljuca iznutra vrata:icon_confused:
:lol::lol::lol:

hehe,eto vidis,,klepaju ba sve sto stignu,,prodaju za mizerne pare,samo da ti stetu napravi
 
Član
RE: ukraden palyer

LSD je napisao(la):
pa ukraden je moj aku..al u amidzinom auto....
star 2 mjeseca..
:lol::lol:
al amare ti si car....
kako nije znao da otkljuca iznutra vrata:icon_confused:
:lol::lol::lol:

ma samo da si to vidio ja ne bi ima snage trcati za njim kako je to izgledalo hehehehhe jos jaran samnom bio on mislio neko pao jer sam se poceo smijati hehehe :D ali eto haj bilo proslo jbg zao mi stakla sto sam morao da kupim i sto sam se posjekao par puta dok sam ga kupio (spominjao sam mu cijeli zenski dio familije) :D
moja preporuka da niko ne stavlja sta ima u auto jer ima lopova na ovom forumu 1000000000%
ali eto nisam ja postavljao opa mi ga odradise hehehehehe
 

LSD

Član
RE: ukraden palyer

vjerujem da ima raje koja je ragana ovde samo da a bi pratila sta ko ima u auto....
skuzi kako je rijesheno nesto u auto...i onda odradi to vrlo lagano
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top