Ukraden Mercedes W124 250d u Brckom

Ukraden Mercedes W124 250d u Brckom

Član
Mom Amidzi, ukraden u centru Brckog, ispred njegove zgrade bijeli Mercedes W124 250d, mislim da je 86godiste. Uglavnom bio je u poprilicno dobrom stanju, on ga prije godinu i po platio 8,500KM bas zato sto je bio ocuvan.
Unutra je crne boje. Auto je bilo u normalnom originalnom stanju sa ratkapama malo novijim...
Ispod haube tj izmedju lijevog stop svjetla i tablice imao je kao bravicu neku dodatnu ( to eto ako slucajno ko naidje na njeg), da ga moze tacno raspoznat...

Tablice su bile 236-M-xxx dalje ne znam...

Policija je navodno rekla da sumnja da je vozilo otislo u Lukavac, vjerovatno kod Tuzle...

Evo slike slicnog vozila, cisto radi orjentacije..dakle samo sa ratkapama

http://i.ebayimg.com/14/!!rz9cDQB20~$(KGrHqUH-CEEumu4CURoBLwchK4U0Q~~_19.JPG
 
Član
Posto sam ja iz Lukavca druze javljam ti ako vidim slicno vozilo samo jos da znas tacne tablice bilo bi lakse sigurno...
 
Član
ma dovoljno je i ovo tablica, jer tesko da ce se potrefit isto auto sa istim pocetnim brojevima tablica... sretno ;)
 
Član
Nadam se da ce te ga ubrzo pronaci a to je sigurno ova nasa mafija ukrala za neki poso da odrade i onda se rijese auta pa zato krenite u potragu sto prije jer bi najbolje bilo da dodjes sa amidzom u Lukavac i malo procackas citav grad i ove otpade ovdje sve javi mi se na PM pa ako zelis da ti objasnim gdje imas sve otpada po lukavcu...
 
Član
Hvala puno svima, evo slika od 3 dana prije nego sto je ukraden...



Tablice vidite sa slike 236-M-149.
U slucaju da saznate bilo kakve informacije o vozilu, nazovite me 061-315-029 pa cemo vidjet jel se radi o tom autu...

Na ovoj slici vidite ovu bravicu za koju i ne znamo cemu je sluzila, dakle izmedju stop svjetla i tablice....
Jos je imao na krovu udubljenje od metka...

http://img714.imageshack.us/i/img0217md.jpg/
 
ovo auto kad se ukrade podjseca me na to da ce ubrzo pljacka biti u pitanju neke banke poslovnice jer ova auta se kradu radi toga lako ukrasti neprimjetan si i poslije ga se lako rijesiti se tzv paljenjem skrivanjem dokaza


nadati se da nece biti ovo u pitanju da ce se naci auto :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
I ja sam odma to rekao da se ovo ukrade i onda urade neko sranje sa ovim kolima i rijese ga se a kud bas ti amidza da bude taj baksuz ali iskreno se nadam da cete naci auto akobogda i kazem ti opet dodjite i malo procunjajte po gradu ima ovdje puno sumnjivih mjesta...[/align]
 
Top