ukraden gt-20

ukraden gt-20

Član
evo samo da upozorim raju :D topal osman pase 12(preko puta strojorada,energopetrola) na parkingu ispred zgrade, danas oko 13,00h ukraden po drugi put sony gt-20, u roku pola sata...auto je golf 2, lijepo i uredno otkljucan i fino izvadjen kastofon...pa pripazite :cool:
 
Član
golf2 je napisao(la):
evo samo da upozorim raju :D topal osman pase 12(preko puta strojorada,energopetrola) na parkingu ispred zgrade, danas oko 13,00h ukraden po drugi put sony gt-20, u roku pola sata...auto je golf 2, lijepo i uredno otkljucan i fino izvadjen kastofon...pa pripazite :cool:

vidis vake stvari se ja bojim ja bi svoje auto tamo poslo ali neko ce da sve mazne sa njega :icon_biggrin:
 
Član
nemoj ga ni slucajno vamo...jedino ak imas neku dobru garazu sa alarmima...jer su mi prije mjesec biciklo iz garaze ukrali...
 
Član
Loris? To su nasi lokalni narkomani, jbg treba im 40 KM da se dozovu kad im oci pozute...
 
Član
predpostavio sam ja da je to neki domaci narkic, al mi je cudno ipak kako je to fino skinuo sve, nije nista polomio... ne zivim tamo imam rodbine pa cesto dolazim i parkiram tamo...fini su momci nema sta :icon_biggrin: al sto po meni udarise :icon_cry:
 
BHT Ovisnik
ako znas tko su zasto po njima ne udaris:icon_confused: meni je prvi zavrsio u zatvoru sto je obio auto,drugi put neznam tko je,al da znam tko je dugo vremena on ne bi rukama nista radio:icon_mad:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ako znas tko su zasto po njima ne udaris:icon_confused: meni je prvi zavrsio u zatvoru sto je obio auto,drugi put neznam tko je,al da znam tko je dugo vremena on ne bi rukama nista radio:icon_mad:

ne znam tacno ko je, pokusavao sam saznati al bezuspjesno..al sam siguran da je neki domaci, najvjerojatnije iz te zgrade gdje je bilo parkirano auto...
 
Zao mi je drug... Drzava je kriva sto nema mjesta za njih, a kad je vec tako, policija bi im trebala unakaziti face da ih mati ne moze prepoznati ;)
 
Početnik
golf2 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ako znas tko su zasto po njima ne udaris:icon_confused: meni je prvi zavrsio u zatvoru sto je obio auto,drugi put neznam tko je,al da znam tko je dugo vremena on ne bi rukama nista radio:icon_mad:

ne znam tacno ko je, pokusavao sam saznati al bezuspjesno..al sam siguran da je neki domaci, najvjerojatnije iz te zgrade gdje je bilo parkirano auto...

jedino da krenes po Trgu hodat sa pajserom i opalis svakog drugog covjeka po glavi:):):)
Citao sam nekakva istrazivanja...ljudi su dokazali da je na Trgu Heroja najveći postotak narkomana u regiji :)
 
Član
ma normalno da je drzava kriva kad taj ima hrabrosti usred bijela dana tako opusteno da krade, umjesto da ga bude strah policije pa da i ne pomisli na kradju...
i ja sam kontao da krenem s autom tamo pa da gazim onoga ko mi se cini sumnjivim :icon_biggrin: :icon_biggrin:
ma nema opcije nego vise paziti, i promjeniti slavnu vozilicu-golfa 2 :icon_smile:
 
Top