Uhvatio radar :)

Uhvatio radar :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne racunaju 20KM ako potpises odgovornost, ako ne, onda moras platiti u roku 7 dana. tema prezvakana milion puta na forumu...
 
Član
Starom je bila jednom tako dosla kazna stara 2 godine ... i on preko suda isao kao zastario slucaj ovo ono ... i uspije mu ... nista nije platio ..

Kazna dosla iz RS a mi smo u FBIH .. tacnije uhvacen u Prijedoru , a u Sanski Most stigla kazna .. i on na ovom nasem sudu uspije i nista nije platio
 
Član
Jetta TDI je napisao(la):
Brane984 je napisao(la):
Ovako da ne pisem romane,prosle godine,tacnije 11.01.2011 me uhvati radar u Šijama,put Doboj-Sarajevo,ogranicenej 60.Dobio 50km kazne,ali stiglo tek prije 3 dana :icon_question:.Ima li kakav zakon i slicno nakon koliko treba doci kazna,ili ako traje vise od godine da li je zastarilo to?Svako misljenje dobro doslo.

Suti mene je kaznio policajac u Capljini 100KM 2 kaznena boda i mjesec dana vozacka. Uredno sam platio kaznu al vec 3 godine ceka da mi dodju oi vozacku :icon_sad:

i kod mene je isti slucaj , platio kaznu ali mi nikada nije doslo da ide vozacka a ima vise od cetiri godine, valjda bi trebalo doci do 2025. jer je izgleda slucaj jos uvijek svjez:lol::icon_biggrin:
 

IGY

Član
a jbt svaki drugi dan neko se zali na kaznu sto je dobio
ako si napravio prekrsaj plati i gotovo
tema lock, mislim da se nema sta vise raspravljati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top