Ugradnja plina

Ugradnja plina

Član
et danas konacno bio mal u sarajevu :icon_smile: uradio plin i za sad sam prezadovoljan jebg izgubi je mal snage al zat iz cepa mal uzima 10KM iz sarajeva do Tz :lol::lol:
 
Član
http://www.autogasradic.com/ ja sam u sarajevo iso jebg 750 ugradnja kod nas je 1200 ljudi daju garanciju 2 god a i rade ljudi extra
 
Član
I ja sam radio kod tog radica na svog audija prije mjesec dana,presao vec 3000 Km s plinom i radio prvi servis...
Nema nikakvih problema,sto se tice vuce,po meni nikakve razlike...jedina razlika jest sama potrosnja. :)

Ljudi su fkt usluzni i znaju raditi svoj posao...

I da,i ja sam platio 750 KM sa bocom sto ide u rezervni tocak od 45 l. + 60 KM da mi prebace punjenje gore ispod poklopca gdje sipam benz.
 
Član
@stefan

Ne taj je lazni imas na njihovom sajtu upozorenje, uzimao musterije na prevaru inace licno se poznajem za Radicem, covjek je iz Bijeljine, radi profesionalno nema tu sta, meni je radio na Seatu, sve je super. Ee sada znam da on radi u Bijeljini i subotom u Tuzli, a brat mu pokriva Novi Sad i Sarajevo. Ako bude kome trebao broj telefona neka se javi, i moja preporuka. Pozdrav
 
Top