Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
na ciglanama u 99% slucajeva bude udaren neki pjesak. hem sto raja prelijece ko mahnita, hem sto neki pametnjakovici znaju obilaziti autobus koji stane u normalnoj traci, i onda neko krene prelaziti kontajuci da nema nikoga i nastrada. sta god je bilo, nadam se da su sto manje posljedice...
 
Član
sinoc kod Bristolaa moj drug (clio 3 bijeli na onim lijepim osamneskama) imaoo udes preletio preko sina tamo .. , stvarno steta auto je prelijepo :icon_mad: al sreca pa njemu nista nije bilo
 
Legend
aneL-TCE je napisao(la):
sinoc kod Bristolaa moj drug (clio 3 bijeli na onim lijepim osamneskama) imaoo udes preletio preko sina tamo .. , stvarno steta auto je prelijepo :icon_mad: al sreca pa njemu nista nije bilo

aiiiiiiiiiii :S
je li puno sjebao auto ?
steta, lijep je onaj clio bas..
 
Član
aa bas je lijep, al eto jbg :/ sjebao je dobro auto, karambolka, blatobran, far, vezni lim gume obje prednje pukle nez sta je sa felgama ... bice dosta da radi al sreca nije tramvaj-a bilo i jedne i druge sine je preletio i zaustavio se u travi tamo..
 
Član
srecaa pa nije, ondje ima i drvo svako 10 metara nekako je proletio izmedju, ja kad sam vidiooo nisam mogao da vjerujem
 
Član
Sarajevo ko sarajevo :D evo prije pola sata do sat lik sa sa udijem B4 "Becke table" tamna zelena zakacio me po karambolci okrenuo me bukvalno na putu i otisao ( od energo investa prema ilidzi gdje se put razdvaja prema brzoj cesti ( Ilidza- Blazuj ) i drugi krak ceste prema centru Ilidze........................... :icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused: sta reci nego cuvaj te se :D U glavnom manja materijalnana svu srecu
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Sta je bio razlog izletanja , tog momka bas nikad nisam vidio da je nesto jurco

ne znas ga bas dobro :D ...ugl isao je oko stoje, zakacio prvo neku curu malo i onda proklizao preko dvije pruge i izmedju onog drveca. sreca njemu nije nista
 
Član
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/jedna-osoba-povrijedjena-u-sudaru-tri-automobila-na-marindvoru/130204133#9 Samo mi nije jasno kako...
 
Član
etno je napisao(la):
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/jedna-osoba-povrijedjena-u-sudaru-tri-automobila-na-marindvoru/130204133#9 Samo mi nije jasno kako...

Sada iz grada, stajao sam 5 minuta i nikako nisam skonto kako su ovo mogli izvest.

Samo znam da je reno bio parkiran i da se ovaj zabio u njega, a ja parkiro 10 metara od renoa sreca pa nisam kraj njega.
 
Član
octavia isla iz pravca ilidze prema gradu sinama, ovaj hyundai il sta vec isao od unitica prema vrbanji, i octavia ga udari u desna vrata i nabije dole na trotoar na ovo trece auto...
 
Top