Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
ovo je meni bilo kad sam gsi-a iz maximalne treće umjesto četvrta vratio u drugu :lol: buuuum :lol: bijeli oblak dima na auspuh lete komadi sreća nije nikog iza bilo hehe kad sam stao iskaču iz auta bjeziii eksplodirat će :lol:
 
Član
Ne kontam sta se desilo, nije boca eksplodirala, valjda mu je u gepeku :icon_question: .. Meni je ekslodirao nitro u usisu u Zivinicama ali nista strasno, za razliku od ovoga :icon_question:
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
Ne kontam sta se desilo, nije boca eksplodirala, valjda mu je u gepeku :icon_question: .. Meni je ekslodirao nitro u usisu u Zivinicama ali nista strasno, za razliku od ovoga :icon_question:

Ja sam bas to posao da napisem, tebi je dernula jedna svjeca i jos nesto sitno, mislim da si poslije toga jos i vozio ponovo.

Ovo bas izgleda strasno. Steta sto se desilo bas na ovom BMW, preljep je auto.
 
Član
bas bi volio da saznam koji je uzrok, i sta je tacno puklo:icon_confused:
steta je velika definitivno:icon_sad:
 
Član
Steta prava, lutka od auta, nemam boljeg izraza, i ja vidjoh maloprije na sa-x.....al' stvarno da zvizne ovoliko, nije mi bas jasno kako....
 

IGY

Član
zao mi pravo
ali poznavajuci struju bice to na cesti uskoro, i ako je steta poveca ovako sa slika gledajuci
 

LSD

Član
a da li je nitro?nelogicna mi ovolika detonacija?pa nije mu boca explodirala jbt.....
 
Član
Boze dragi koji komentari, pa nevjerovatno koja zatucanost vlada ovim balkanom, koliko ljudi mogu da se blamiraju razmisljanjima i stavovima, strasno....
 
Član
Covjeku se smuci od ovih komentara na sa-x. Koji su to pacenici za ne povjerovati. Daj ti njemu klija ili daciu sandero naravno na 10 godina otplate i sve ostalo sto se krece cestom je grob, papak, seljak, kreten.. Ako ovo auto ne valja i nije "kulturno" uradjeno onda ne znam sta jeste..
 
Top