UDES STUP SINOC

UDES STUP SINOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo svima!Sinoc je vidio sam jako je udes u stup oko 20:45 sati!reno 5 jako je smrsao ledja i mercedes 124 naprijed dosta je udes!ali ja nije uspio je sliku pa prazno je bateriju!jbg!ako bude neko vidio udes u stup ko ima neko sliku pa pokazi!pozzz
 
Član
Vidio sam i ja taj udes, reno je otisao u p.m., kao da ga je kamion opalio. Nije mi ni na kraj pameti bilo da ih slikam
 
Član
ma prepo se kamere na tupu mora da je brze iso il se treptuce upalilo. eto sta kamera radi, a lafo da smanji broj udesa:lol:
 

IGY

Član
vidio sam i ja sinoc, ja sa posla oko 10
kad vidim na sve strane auta razbacanih
dobro je tezak udes bio
 
Član
Ma prikočio zbog kamere a nesreća u svemu tome da mu stope nerade i eto ti belaj meni se zamalo slično desilo ja prikočio a lik iza mene samo sreća pa je stigo da prikoči pridje i reče:123: da su mi štopke zakazale tj prekidač ispod kočnice zaštopo zamjena tog djela je par maraka a mogo sam napraviti sr... na cesti
 
Član
kolega se vracao kuci sa posla i na trepcuce poceo da kuci mercedes iza njega isao brzo i mislio da ce proci pa je dodao gas da i on prođe i zakucao renola...

nije tacno da stopke nisu radile naknadno je utvrđeno da sve radi a doticna gospoda iz mercedesa je pokusala time izmbjeci svoju odgovornost jer momak je zavrsio na cumu pa su pokusali to iskoristiti...
 
Joj,ja poceo citati vijest,kad u po frke kontam,kako je to reno 5 smrsao kad ne mogu ja!!!:lol:
Jbga,desava se,ja sam udarao likove sa led stopama(jbga coro)...
 
Član
ja se ne bojim nijednog auta na cesti vise nego ovih mercedesa,zaobilazim ih u najsirem luku,to su tehnicki najneispravnija auta,nista mu zivo ne radi,1000 puta sam se zadesio u situaciji odjednom zakoci,nista mu nazad ne radi,ili ide iza mene i koci svaki put na skripu..
 
Astra je napisao(la):
ja se ne bojim nijednog auta na cesti vise nego ovih mercedesa,zaobilazim ih u najsirem luku,to su tehnicki najneispravnija auta,nista mu zivo ne radi,1000 puta sam se zadesio u situaciji odjednom zakoci,nista mu nazad ne radi,ili ide iza mene i koci svaki put na skripu..

Ne znam dali da se smijem ili placem!!!:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top