U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

U GOLFA DVOJKU ULOŽIO 35.000 EURA: Za “krilatu zvijer” dobio brojne nagrade na natjecanjima

Za ovu felgu nebih osobno dao 200km a taj air za 800km sluzi samo za uslikat auto ispred kuce,a to mozes i sa skidanjem amortizera....
 
Mogu se i replike BBS naci i za 800km nove :D od 15inca do 19inca sirine biras sam :D
Air ride takodje imas nov od 800km obicne i jednostavne one + carina i put, izadje oko 1300km, pa i do 6-7000km se krecu air ride
$_1.JPG
zlatna sredina što se aira tiče :) a bbs samo orginal dolazi u obzir bar kod mene
 
Član
pod tim sam mislio rađenje kompletne limarije znači pjeskarenje i farbnje nanovo,ima i drugih felgi osim bbs da fino leže na golfu
 
Član
ima felgi i svega ali svi se najvise lijepe za taj BBS. uglavnom ako ides na bbs i air ride to je najmanje 5000KM i ako farbas kvalitetno kao sto je ovaj ofarbo golfa i to kosta najmanje 3000KM jer je rastavljen do najmanjeg sarafa ispjeskaren i onda sve komplet nanovo farbano sto mislim da je i 3000KM malo za taj rad i kvalitet
 
ima felgi i svega ali svi se najvise lijepe za taj BBS. uglavnom ako ides na bbs i air ride to je najmanje 5000KM i ako farbas kvalitetno kao sto je ovaj ofarbo golfa i to kosta najmanje 3000KM jer je rastavljen do najmanjeg sarafa ispjeskaren i onda sve komplet nanovo farbano sto mislim da je i 3000KM malo za taj rad i kvalitet
kakvo 3000, farba je dobro skupa, zaštita, ruke, pjeskarenje, ide to i do 5000
 
Član
pa kad pjeskaris smatra se sve nema cak i odozdo vec bukvalno sve. i veliku ulogu igra koju ces boju da farbas. nije isto postojeca kartoteka iz palete org boja ili neke boje da izmisljas. npr candy red ili candy orange za 3 litre seta ti treba 800+KM
 
Član
Nije jos odlucena boja. Uglavnom, radit ce se sa najkvalitetnijim materijalima. Mislio sam da cu ga farbati cak i odozdo, nisam se dobro izrazio jbg :D
 
Član
Za ovu felgu nebih osobno dao 200km a taj air za 800km sluzi samo za uslikat auto ispred kuce,a to mozes i sa skidanjem amortizera....
Koliko para toliko i muzike, mogao sam i ja za svoje auto kupiti jeftino FK opruge 60/40 nove, na njima izgleda super, spusten super a onda kad se vozim u njemu kao da se vozim u konjskim kolima :D ali nisam nego sam uzeo H&R opruge i rahat ;)
 
Top