Tuzla, novi radar ? !

Tuzla, novi radar ? !

Član
U prostorijama MUP TK-a danas je za službenike policije održana prezentacija laserskog uređaja za mjerenje brzine kretanja motornih vozila i prateće opreme.

zalaser44.JPG


Riječ je o savremenom i sofisticiranom uređaju sa velikom brzinom izvršenja i integrisanom digitalnom video-foto kamerom, koji će u narednom periodu biti privremeno korišten prilikom kontrole saobraćaja na području općine Tuzla.
(tuzlarije.net - MUP TK)



imal ko da ima vise informacija??
 
Član
traffipatrol xr sa robocam mozda,onaj sto su koristili par puta pa se pokvario,imali ga oni iz miladija.
nadam se da neko ima vise info koji model je u pitanju
 
Član
Da, bilo bi fino saznati modele, da vidimo na kojim zrakama rade, tad se covjek moze nekako zastititi od toga :D
 
GreenDevil je napisao(la):
skoro je postavljen u na ulazu u Brcko, na pravcu pored FIS-a, gdje je ogranicenje 50km/h

Ја sam znao za dva nova, u Grcici, i na ulazu iz pravca Bijeljine kod Bimala, taj kod FISa nisam ni znao, to jest nisam isao skoro na taj kraj! Da znate ako vas put nanese ovamo!
 
Član
Ja mislim da je ovdje rijec o mobilnom radaru, nesto kao ovo...

http://www.multanova.ch/pdf/news/fr_traffipatrol_xrd_-_fr_web.pdf
 
Legend
pa odavno su ovi radari po tuzli valjda, ja neki dan vidjoh u miladijama rade s njim...
 
i u Zenici su poceli sa ovim radarima...naime dugo se koristio na M17 kod benzinske Kalen,ali neki dan vidjen u radakovu preko puta vodovoda na autobuskoj stanici i u crkvicama iza policijske stanice na onom prosirenju :icon_sad:

koliko ce ljudi upast na ovome,mogu za godinu i helikoptere kupit...
 
Član
Izvinjavam se na offu, samo bi zamolio nekog od Tuzlaka da mi kaze koja je to u Tuzli ulica Obala Zmaja od Bosne, raskrsnica "Kula". Jutros mi stize cestitka, slikali me 18.10., vozio 68 km/h, 40 KM kazne.:icon_mad:
 
Član
Jedina druze raskrsnica u Tuzli na kojoj ima stacionarni radar (kod Mercatora)
ogranicenje 50km/h
 
Član
onaj radar na ''tronozcu'' kako ga popularno zovu je u funkciji, ja sam ga vidjeo 12og (ponedjeljak je bio) oko 8h ujutru pecali su onde u miladijama kod one cesme... tako da.. momci oprez sto se tice p.s. zapad :)
 
Član
Merrro je napisao(la):
Izvinjavam se na offu, samo bi zamolio nekog od Tuzlaka da mi kaze koja je to u Tuzli ulica Obala Zmaja od Bosne, raskrsnica "Kula". Jutros mi stize cestitka, slikali me 18.10., vozio 68 km/h, 40 KM kazne.:icon_mad:

raskrsnica kod inter auta...
 
Top