Tužba od Eroneta . . Ako može pomoč ili savjet !

Tužba od Eroneta . . Ako može pomoč ili savjet !

Član
e ovako imam ja i jos prijatelj isto tako i meni je jos veci racun i njemu neg kod tebe.meni je doslo i ja pocijepao i drug isto,opet doslo opet isto uradimo i vise nije niko nista slao tako da se nesikiraj oni idu na prepad fol tuzba sud ovo-ono,i shvati ovo nije pravi eronet to neki lopov iz hercegovine pokrenuo i propao tako da sam pokusavaju da izvuku na svaki nacin,i sto vise ja sam radio jedan dan to sa onim standovima i svi kazu da nece nikad uzet pare od raje,jer nas je radilo 16 i svaki dan nek prodamo po 2-3 kartice to je 30-40 kartica i tako iz dana u dan a niko neplaca,i sta da rade jedino da nas sve strpaju u chuzu i opet nemogu nista!uglavnom to je samo prepad nesikiraj se vjeruj mi! ;) ;)
 
Ja isto tako potpisao i nisam koristio neka 3 - 4 mjeseca a dolazili mi racuni, i odem u njihovu poslovnicu i kazem da nisam koristio a da su mi racuni dolazili i oni provjere , daju mi neki klinac da popunim , ja popunim i sve okej , nisam imao nikakvih problema sa njima :) probaj otici u njihovu poslovnicu pored narodnog pozorista , bar je tu bila kad sam ja zavrsavao ovo sve , i popricati , pokusaj sve prije nego platis.

Lijep pozdrav :icon_smile:
 
Član
Možda bi mogao i to . . . ili da znam da ništa ne mogu samo bi ignoriso
nisu me se sjetili 2 godine i bas sad me našli peglat . . .
 
Član
evo da ti ja kazem. Radio sam ja u eronetu, znam kako to sve funkcionise, tuzi sada ti njih, ko ih jebe. Oni tebi u principu nista ne mogu, to sto salju moze bit i da nije tvoje, znaci ne govorim ovo bezze. Napravis odg na tuzbu i predaj to, pusti to sto ti kazu potpisao si, ovako onako. Eronet se vec dugo koristi tim nekih fazonima, ako si lud plati, a znam da nisi lud;)
 
Član
Isto se meni desilo i ja samo ignorisao i nista :) i malo sam se raspitivao i kazu ljudi da sam se pojavio na sudu to bi automacki bilo "kriv sam" :) tako da nemoj da nasjedes na te gluposti nego samo ignorisi nemogu ti nista....
 
Moja komsinica uzela tako eronetov broj i telefon, samo radi telefona a broj nije ni otpakovala, samo ga ostavila u ladici... nakon nekoliko mjeseci dodje racun 150+ maraka, kad tamo na listingu nekakvih brojeva koje nikad nije zvala.. i sta ce ona, ode tamo gdje je kupila karticu i vrati im neotpakovanu... nije nista platila, ko ih je*e ;)
 
Član
ja sam imao slučaj,mom starom su blokirali račune zbog toga i morao je platiti,moj susjed prije par dana isto tako 460km mu došlo da mora platiti i on nije htio,sud itd. i opet mu na kraju blokiralo račun ....dok nije platio
 
Član
nema dzabe nista, ti slucajevi budu predati agencijama za potrazivanje i onda oni preuzimaju dug i predaju slucaj sudu, ako dobiju blokiraju ti racun itd...
 
Član
i ja imam problema sa eronetom,otac mi je bio pretplatnik eroneta neki paket od 50 km na dvije godine proslo je god dana od kako je potpisao ugovor nazalost covjek se razbolio i umro prije 2 mj,ja sam odjavio taj br i nekoristi se nikako al i dalje racuni dolaze sa nekim ciframa od oko 150 km i na racunu pise krsenje uvjeta eroneta.ja to zanemarujem neplacam nista pa cemo vidjeti sta ce biti dalje...
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Isto se meni desilo i ja samo ignorisao i nista :) i malo sam se raspitivao i kazu ljudi da sam se pojavio na sudu to bi automacki bilo "kriv sam" :) tako da nemoj da nasjedes na te gluposti nego samo ignorisi nemogu ti nista....

Nema da nece biti nista,nepojavljivanjem na sudu predmet ide u njihovu korist,ako nemas racun na banci nemogu ti nista,ako primas placu preko tekuceg,naci ce ti racun,i doce odobrena ovrha od suda i to kad se ne nadas,nakon dvije ,cak i vise godina.
 
Član
mario1 je napisao(la):
i ja imam problema sa eronetom,otac mi je bio pretplatnik eroneta neki paket od 50 km na dvije godine proslo je god dana od kako je potpisao ugovor nazalost covjek se razbolio i umro prije 2 mj,ja sam odjavio taj br i nekoristi se nikako al i dalje racuni dolaze sa nekim ciframa od oko 150 km i na racunu pise krsenje uvjeta eroneta.ja to zanemarujem neplacam nista pa cemo vidjeti sta ce biti dalje...

sada ti vjerovatno traze da platis penale da bi prekinuo pretplatnicki odnos, mislim to je jedini nacin da se raskine ugovor. cak se i to moze oborit na sudu:icon_biggrin:

FirellesMonster je napisao(la):
Moja komsinica uzela tako eronetov broj i telefon, samo radi telefona a broj nije ni otpakovala, samo ga ostavila u ladici... nakon nekoliko mjeseci dodje racun 150+ maraka, kad tamo na listingu nekakvih brojeva koje nikad nije zvala.. i sta ce ona, ode tamo gdje je kupila karticu i vrati im neotpakovanu... nije nista platila, ko ih je*e ;)

isto se desilo mom rodjaku koji je uzeo preko mene dva broja na pretplatu. covjek otisao u Luxemburg na mjesec dana, a broj i racuni i sve je bilo kod mene. nakon mjesec nekoristenja broja njemu je dosao racun od 90km, ja sam licno donio listu poziva i vidio sam sta rade. Brzo poslije toga sam dao otkaz. lopovi su to moj brate, ne mozete vjerovat sta sve rade
 
Član
e ne znam vala ni sam šta da radim ja sam to koristio možda mjesec
mjesec i po i onda se više nije moglo koristiti
i od tad nikad taj broj nije korišten to sve bilo 2010 a sad evo za koji
dan 2013 i poslali to da se plati il da se odgovori sudu u roku od 30 dana . . .

sad nezz dal da sve to samo ignorišem pa da cekam opet nešto da pošalju
il da se obratim sudu u vezi svega ovog . . .:icon_rolleyes:
jedan mi kolega rece da ima neka zastara ako je starije od 1 godinu
 
Član
0g1 je napisao(la):
e ne znam vala ni sam šta da radim ja sam to koristio možda mjesec
mjesec i po i onda se više nije moglo koristiti
i od tad nikad taj broj nije korišten to sve bilo 2010 a sad evo za koji
dan 2013 i poslali to da se plati il da se odgovori sudu u roku od 30 dana . . .

sad nezz dal da sve to samo ignorišem pa da cekam opet nešto da pošalju
il da se obratim sudu u vezi svega ovog . . .:icon_rolleyes:
jedan mi kolega rece da ima neka zastara ako je starije od 1 godinu

nista ne placaj drug, ja sam uzeo tako 2 broja sebi i curi, placao 2-3 mjeseca i prestali koristit, nakon toga dosla mi 3 racuna nisam placao i prestali slat... nakon toga dosla mi kao opomena pred tuzbu od neke agencije koja je preuzela to od eroneta, i potrazuju kao 1200km, nisam se odazvao nakon 2 mjeseca opet isto, da se javim nesto njima zbog placanja tih 1200km, i to ignorisao, otad je proslo mozda 10-12 mjeseci slagacu ti sad nikad nista nije doslo, cuo sam i ja da zastari nakon godine...
 
Top