Turbina- normalna pojava ili pak ne ?

Turbina- normalna pojava ili pak ne ?

Član
Emire jesi li provjeravao onda kontakte na diznama
jesil mi ti spominjao to jednom? nisam, spominjao sam majstoru al tad bio u frci, kao mora de nesto skidat bla bla, drugi cemo put kad budemo servis radili...
danas sam primjetio da auto dimi crn dim kad to pocne trzati. cim pritisnem kvacilo i presaltam prestane. ako auto normalno radi i vuce, nema dima ni na 3000. nezz dal je to kakav indikator.
 
Legend
ma meni nikad nije dimio ni kad je bio problem sa trzanjem, ali kazem ti nista te ne kosta probaj ja sam tako rijesio svoj problem ;)
 
Član
Jel imaš neko negativno iskustvo s njima?
Pitam zato što mi prijatelj želi reparirat turbinu kod njih

Imam druze radio sam reparaciju i vracao 2 puta, imao sam iste simptome ove kao sto rece kolega iznad. Kad sam ga pitao sta je na kraju bilo on meni odgovara na telefon "ma glupost ma glupost" tako da mi nije ni htio odgovoriti. A i nisam jedini ukucaj na google-u pa ces imati sta procitati.. Ima njega i na PIK-u prije se zvao turboservisK, pa turboservisLJ pa sad ne znam kako se zove, stalno mijenja imena. I jos nesto, nije to nikakav tim nego jedan momak je i vlasnik i radnik, radiona nema 2 sarafcigera a da ne pricam dalje...Ma dno dna, nikad vise... Platio turbinu 500KM da prodjem jeftinije, 3 puta je skidao sa auta, 10 dana sam se handrio sa njom...
 
Ma evo ne desava se vise , nemam vise nikakvih problema, vjerovatno je bilo do mene sto sam prejak gas spuco hladnom dizelu....... treba mu jednostavno dati mira sa gasanjem makar prvih minutu dvije..... nije najnoviji aston martin pa da je predviden za toga......
 
Član
jeste to je taj, mada mene covjek nista nije prevario, ja sam dobio garanciju pismenu ovjerenu pecatom od njegove firme godinu dana, ali sta mi vrijedi garancija kad skidam 3 puta turbinu sa auta i pravim, covjek je jednostavno nestrucan i nema nikakvu opremu, cak nema ni radionu nego u nekoj garazi radi.
 
Član
nema tu hladan topal motor, on mora da ide uvjek, ako nije tako onda nesto nestima...
tema nije " da li je zdravo stiskati hladan motor"
 
Top