Tuning & styling show No. 2 u organizaciji Auto kluba 49 Brčko

Tuning & styling show No. 2 u organizaciji Auto kluba 49 Brčko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Style klase koje vas ocekuju su:
-lowest car
-jap style
-best clean look
-best presentation
-nacionalna klasa
-best interior
-best rat style
-best multimedia
-best race look
-OEM+ 1,2,3 mjesto
-extreme style 1,2,3 mjesto
-street style 1,2,3 mjesto
-best oldtimer
-best exotic car
 
Član
Jedno veoma VAZNO OBAVJESTENJE da se Tuning & styling show No. 2 u organizaciji Auto kluba 49 Brčko pomjera za dvije sedmice posle iz razloga sto je moguce lose vrijeme. Molimo Vas da imate razumjevanja jer cilj nam je svima da sto ljepse vrijeme bude i da nas sto vise bude. tako da je event 31.05-01.06. U nadi da cete razumjeti nas potez srdacno Vam se zahvaljujemo i ocekujemo vas :)
 
Član
druze kad ljeto krene svaki vikend imas neki event e sad samo zavisi koliko je ko spreman da obilazi neko svaki a neko jedan u mjesecu
 
Član
Style klase koje vas očekuju su:

-OEM+ 1,2,3 mjesto
-extreme style 1,2,3 mjesto
-street style 1,2,3 mjesto

-Lowest car
-JDM Style
-Best Clean Look
-Best Presentation
-Nacionalna Klasa
-Best Interior
-Best Rat Look
-Best Multimedia
-Best race look
-Best Oldtimer
-Best Exotic Car
-Best Lady Tuning
-Loudest Car
-Best Burnout
-Best Wheels
-Best Stance Look
 
Član
10294243_493028414158349_5357891359063756503_n.jpg
 
Član
nece Suki. dobili smo od vlade svu aparaturu da napravimo 16m2 leda gdje ce "paliti" gume :) to se podrazumjeva samo asvaltne podloge imamo mi u BD :)
 
Član
Na zalost po drugi put obavjestavamo odgadjanje skupa koji je zakazan za 31.05-01.06 a razlog je dobro poznat svima a to je ova trenutna situacija. nema smisla da odrzavamo skup na platou Trga Pravde a u objektu ljudi koji su pobjegli od ovog nevremena. odgadja se do daljnjeg i bice pravovremeno obavjestenje kada je skup. U nadi da cete nas razumjeti vasa 49ka :)
 
Evo i ja da se oglasim, kad sam vec tu.

Bedak je veliko sto po drugi put pomicemo skup, mada mislim i nadam se da ce svako normalne glave shvatiti i podrzat ovu odluku. Sto je Zlaja dobro to rekao, nema smisla da odrzavamo styling automobila, a toliko ih je ostalo bez istog.

Usput da pitam, ako iko zna, da li ima zakazan ikakav event na 22. juni, dakle vikend poslije novozakanog termina nasih kolega Zenicana i nj. "Getaway in Zenica" event-a?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top