TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

TUNING & STYLING SHOW GRADISKA 2013

Legend
mahir ?
obavezno , amir i kolega fahro ce na db , ja i kolega sa mojim autom , jos par je u neizvjesnosti ali javimo se dan prije tebi i kolegi badboy da znate 100%
 
Član
enesss je napisao(la):
april je , za ocekivati je ovakvo vrijeme pa sad .... sta je tu je nema veze

moze druze cujemo se , nismo sigurni hocemo li opet na banja luku ili idemo odmah na dubicu iz novog krace nam je za preko 40km
uglavnom cujemo se ;)

Možda je bolje da idete na BL , pošto je put između Gradiške i Dubice zatvoren , jer se Sava izlila , a posebno , ko je low , nema šanse proći i da nije zatvoren.

544926_10200859038416665_1670660530_n.jpg


547559_10200859032456516_1522556580_n.jpg
 
Legend
uff,ajde i nije neka prepreka samo mogu ici i high :D
al opet mozda bolje na sigurno ici ...
hvala za ovo djordje , ko' bi rekao
 
Član
Enese , stari ako ces preko BL , znaci do 10 bi trebali biti u Gradiskoj .. isto ko i prosle godine na OMV te cekamo ide i Dzafic i usput pokupimo clana z3k4 :D ..


Znaci stari samo mi reci koliko ti otprilike treba tamo do Prijedora da i mi znamo kad cemo krenuti iz SM-a
 

LSD

Član
ja ne procita da se iko od Tuzlaka javio???idu li Dobojlije???da ne picim sam do gore:icon_question:
 
Član
LSD je napisao(la):
ja ne procita da se iko od Tuzlaka javio???idu li Dobojlije???da ne picim sam do gore:icon_question:

ja bi trebao do 10 biti tamo, pa ako ti se ranije ide hajde do Srebrenika pa idemo onda zajedno , samo sto ti ja idem sporo jer moja vw - kanta matora pa kaslje ,ono normala nema budalastinje po putu
 

LSD

Član
koki+ je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ja ne procita da se iko od Tuzlaka javio???idu li Dobojlije???da ne picim sam do gore:icon_question:

ja bi trebao do 10 biti tamo, pa ako ti se ranije ide hajde do Srebrenika pa idemo onda zajedno , samo sto ti ja idem sporo jer moja vw - kanta matora pa kaslje

jel to i ti ides sam ili idete svi iz sreb?
 
Član
LSD je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ja ne procita da se iko od Tuzlaka javio???idu li Dobojlije???da ne picim sam do gore:icon_question:

ja bi trebao do 10 biti tamo, pa ako ti se ranije ide hajde do Srebrenika pa idemo onda zajedno , samo sto ti ja idem sporo jer moja vw - kanta matora pa kaslje

jel to i ti ides sam ili idete svi iz sreb?

ja i Zlaja a Greendevil i Adi neznam jos
 
Član
Skontajte se pa javite kako sta pa idemo zajedno bice nas nekoliko koji ce vas cekat samo ako ste raspolozeni :D ;)
 
Član
Moze li jedna info od strane organizatora , nego hoce li biti samo stunt kao i prosle godine ili ce biti jos neki zezi burnout i slicno ? Fkt svaka cast Dejanu al nekako ono mi je bilo monotono previse mada sam se opet super proveo ...
 
Član
posto imam mnogo prijatelja koji vole cevape i rostilj....smijem li ja u kola ubacit plinski rostilj malih dimenzija,da nahranim svoje ljude??? unaprijed hvala organizatorima :D
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
posto imam mnogo prijatelja koji vole cevape i rostilj....smijem li ja u kola ubacit plinski rostilj malih dimenzija,da nahranim svoje ljude??? unaprijed hvala organizatorima :D

Nosim i ja po'kila i glavicu luka :D
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
posto imam mnogo prijatelja koji vole cevape i rostilj....smijem li ja u kola ubacit plinski rostilj malih dimenzija,da nahranim svoje ljude??? unaprijed hvala organizatorima :D

mislim da nebi trebalo biti problema... 99% ;)
 
Legend
mahir_011 je napisao(la):
posto imam mnogo prijatelja koji vole cevape i rostilj....smijem li ja u kola ubacit plinski rostilj malih dimenzija,da nahranim svoje ljude??? unaprijed hvala organizatorima :D

ako dopuste , ja cu doci makar gledati :D
 
Top