TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

Član
da isitna, ni prvi im je put i rekao bi velik zalogaj, tad stvari lako izmaknu kontroli.... svima nam je potrebno malo vise susretljivosti i tolerancije.
Drugi put ce biti bolje.

Bilo je (cudno da se ja na to zalim :D) malo previse divljanja u spici kad je bilo najvise raje, zena mi seta klinca a covjek sa golfa zelenog odvaja od zivota, potpisuje 50metara straftu kroz narod doslovno, da i ja sma zapalio gume, u mejstu, auto se niej maknuo 1cm...samo na kratko i to na kraju eventa kad je 70% raje vec otislo.....
i napravo sam 3 donutsa :D

ono sto zelim reci je da za sve ima vrijeme i mjesto kao i nacin.
 
Član
Istina je da je puno malih klubova i svi organizuju neke susrete i većinom je to "tanko" što bi se reklo... Spram Gradiške koja je otvorila sezonu, sve ostalo je smiješno...
 
Član
Gledajuci sa iz db ekipe Zlaja je potpuno u pravu ,nije sad nesto radi nagrada nego uopsteno ,

navodno je bilo i nekih prica da je i prvenstvo neko , a posto niko vise ne prica niti informise nista o tome ,meni to malo mutno i nesigurno izgleda pa zato idemo se radije odmarati
a koliko se db scena ove god izostavlja, o tome necemo ni pocinjati .

Skidam kapu svakome ko pokusa da napravi i organizuje uopste event da se mozemo sastati i druziti, ali mislim da je sada previse ovih malih susreta ,
jednostavno skoro svaki vikend neki mali event, bojim se da nece doci do zasicenja kada vidim sve ove zalbe na svakom zadnjem eventu .

Radije da se dogovori par klubova pa onda napraviti jedna event kao sto su nekada bili znaci za pamcenje , ovako nemozes ni pozeliti vise susret.

Ne zelim nikome stati na na zulj i opet ponavljam da se divim pojedincima sto pokusavaju nesto organizovati ovde kod nas i u ovakoj teskoj situaciji ali ovo je samo moje misljenje i bar ja tako trenutno vidim sve ovo.

Ujedno se izvinjajem komsijama svojim sto sam u ovu temu bas ovde pisao ali je ovo zadnji koji se odrzao
PS .naravno da smo imali dobar provod , potrudili ste se i za sada imate najjacu lokaciju za ovukvu vrstu eventa ;)
 
Član
pozdrav svima evo ovako kao jedan od organizatora da kazem da je bilo propusta sa nase strane od mjesta za parkiranje vozila ulaza izlaza gresaka na party-u itd itd ...da ne nabrajam izvinjavamo se ako nekome nesto nije odgovaralo ili nije svidjalo ovo nam je prvi puta da radimo ovako nesto ako neko ne vjeruje neka pokusa da napravi i vidjet ce koliko sve kosta koliko noci i dana nismo spavali da bi ovo sve napravili i ovo sve sto smo napravili sve smo skoro svojim sredstvima uradili.Nekome nevaljaju pehari nekome je voda bila prljava nekome parking nije odgovarao ali tako je kako je.....hvala mojim momcima Mensur Halim Selmir Emir Faca i ako sam nekoga zaboravio :)
Ako bogda biti ce bolje sledece godine
 
Legend
Esmir_crx je napisao(la):
pozdrav svima evo ovako kao jedan od organizatora da kazem da je bilo propusta sa nase strane od mjesta za parkiranje vozila ulaza izlaza gresaka na party-u itd itd ...da ne nabrajam izvinjavamo se ako nekome nesto nije odgovaralo ili nije svidjalo ovo nam je prvi puta da radimo ovako nesto ako neko ne vjeruje neka pokusa da napravi i vidjet ce koliko sve kosta koliko noci i dana nismo spavali da bi ovo sve napravili i ovo sve sto smo napravili sve smo skoro svojim sredstvima uradili.Nekome nevaljaju pehari nekome je voda bila prljava nekome parking nije odgovarao ali tako je kako je.....hvala mojim momcima Mensur Halim Selmir Emir Faca i ako sam nekoga zaboravio :)
Ako bogda biti ce bolje sledece godine


Sto se truda tice aferim, ja znam najbolje koliko je tesko. Ali sto se tice pehara, znas sve nemoram nista govorit. Ali ovo vam je skola, svaka se skola placa, drugi put bice bolje. I obavezno sljedeci put ulozite u neko osiguranje profesionalno.

;););)
 
Član
Jeli istina da se nece ovi poeni bodovati u sampionat? Ako je tako onda na bad boys ove godine mozete zaboravit :icon_twisted: Mislim da to nije fer :icon_mad::icon_mad: Ako ste ovaj evetn svrstali u sampionat onda sta sada od jednom nije to to :icon_question::icon_question:....
Drugo ako ima sto kome reci neka kaze u facu i neka bude direktan a ne ovako uza ledja ba ja stvarno ne kontam pojedine muskarce :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Top