Trepere stop svjetla

Trepere stop svjetla

Ovako, kad upalim sva 4 zmigavca, onda mi trepere stop svjetla, ne toliko ali se primjeti... malo vise treperi lijeva sto joj je blize masa a manje desna... ocistio sam masu jer je bila malo oksidirala ali i dalje isto... sta bi mogao biti "problem" ili ovako mora biti... ili da ocistim masu na ostalim mjestima gdje ima spoj sa sasijom :icon_question:
 
Harli_team je napisao(la):
Da ti + ne varniči/ima slab kontakt negdje od prekidača za sve 4??

neki dan sam skidao instrument tablu, nesto radio... i svaki prekidac koji ustekam testiram da li radi da nebi opet skidao... i od sva 4 zmigavca radi normalno... nikad nista nije prckano po instalaciji, sva je fabrickom stanju... neku vecer u gradu to primjeti, izasao iz auta, dao sva 4 kad vidim malo trepere...

Dejan 16v je napisao(la):
Ne valja ti masa, skini stopke vjerovatno voda negdje usla pa oksidirale stopice!

bas imam problem sa tom lijevom stopkom da mi negdje voda pomalo vlazi, zato i trazim onu gumu za dihtovanje stopki... bas cu pogledati da nije na onom djeku od stopki, da tu nema gdje slab kontakt...
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Da ti + ne varniči/ima slab kontakt negdje od prekidača za sve 4??

neki dan sam skidao instrument tablu, nesto radio... i svaki prekidac koji ustekam testiram da li radi da nebi opet skidao... i od sva 4 zmigavca radi normalno... nikad nista nije prckano po instalaciji, sva je fabrickom stanju... neku vecer u gradu to primjeti, izasao iz auta, dao sva 4 kad vidim malo trepere...

Dejan 16v je napisao(la):
Ne valja ti masa, skini stopke vjerovatno voda negdje usla pa oksidirale stopice!

bas imam problem sa tom lijevom stopkom da mi negdje voda pomalo vlazi, zato i trazim onu gumu za dihtovanje stopki... bas cu pogledati da nije na onom djeku od stopki, da tu nema gdje slab kontakt...



Sto se tice gume, uzmi takozvanu sirovu gumu dodje u stapicima, ima u sivoj i crnoj boji!Imas kod Gavrica kupiti!
 
Top