Treba mi 20-tak dobrih ljudi

Treba mi 20-tak dobrih ljudi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E drugari ovako, treba mi 20-tak dobrih ljudi da mi pomognu oko onog sajta lockerz, koji ,,daju,, besplatne stvari, eto ja da pokusam da nabacim malo poena, znaci ko hoce da mi pomogne, neka mi posalje svoj e-mail na pvt i ja posaljem na taj mail zahtev za registraciju, vi se registrujete i to je to, mozete da krene da skupljate poene...Treba mi jedno 20-tak dobrovoljaca, naravno, uvek moze i vise, od viska ne boli glava. Hvala unapred

P.S. Forum ima vise od 20.000 clanova, valjda ima 20 koji bi da mi pomognu xD
 
Član
i ja sam to nedavno skupljao , tih 20 prijatelja ..
tako da ne mogu pomoc , vec sam regan .. al napravis mailova fake i reg se sam za sebe :D
 
Član
ja zavrsio... ajd ljudi, pomozite covjeku... nista vas ne kosta osim 2 minuta vremena :cool:
 
E drug aj posalji i meni link da se i ja registrujem! Svejedno se dosadjujem, a trebace i meni uskoro slicna usluga:icon_smile:
 
Član
Izvini na offu ja sam odavno registrovan ali mi nije jasno na kom principu se skupljaju poeni osim pozivanje prijatelja?? pa ako moze neko da mi objasnixD
 
Član
Imas one video klipove koje pregledas, na to se valjda dobijaju po 2 poena, fora je sto oni izbace 1 klip na dan, i na tome nemozes da dobijes nesto mnogo poena, a valjda kad skupis preko 20 ljudi dobijas po 4 poena za taj klip koji pogledas, tako sam ja shvatio :)
 
Imas dole u cosku login pointz, i imas dailies isto u donjem desnom cosku, a video klipove mozes pregledati sve koji imaju i koje nisi postavio, tako da mozes zaradit ili 40 ili 80 poena dnevno
 
Član
"col3-99" posalji owde mail i ja cu ti poslati zahtew za registraciju, poshto ja i drugar "BMW-GTI" ,zajedno skupljamo te poene, ili posalji njemu u pvt pa ce ti on u toku dana poslati zahtew, :D xwala unapre
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top