Toyota mr2

Toyota mr2

Pozdrav drustvo.
Prijatelica mi ima toyotu mr2 1985 godina je, u prilicno dobrom stanju, prodala bi ju, sta mislite koliko vrjedi to auto....
p.s. ovako izgleda ta njena. http://en.wikipedia.org/wiki/File:MR2_SIDE.JPG
 
Član
Iskreno kako sad ima jeftinih, jakih, najbitnije mladih i dobrih auta, ja nebi vise od 2000km dao da je ocuvana ne znam ti kako, osim ako ti to nije auto iz snova... Jer za 5-6k km mozes kupiti dosta mladje auta a i da ima jak motor i dobru opremu... To je moje misljenje opet...
 
RS TURBO je napisao(la):
Iskreno kako sad ima jeftinih, jakih, najbitnije mladih i dobrih auta, ja nebi vise od 2000km dao da je ocuvana ne znam ti kako, osim ako ti to nije auto iz snova... Jer za 5-6k km mozes kupiti dosta mladje auta a i da ima jak motor i dobru opremu... To je moje misljenje opet...

hmm ima tu i istine, u pravu si ti, ali ipak je to rijetko auto, ako ko voli....aj ima li jos ko da zna sta:icon_rolleyes:
 
Član
Auto je unikatno, atraktivno i veoma kvalitetno.
Također auto nije za svakoga nego za ljubitelje koji znaju cijeniti ovakvu legendu.
Po mojoj procjeni vrijedi oko 4.000 ako je dobro očuvana, i naravno da će te pare teško dobiti ali vrijedi toliko sigurno.
Sada ako je lošije stanje i ima ulaganja u limariju, mehaniku, registraciju cijena ide dole.
Što se tiče cijena dijelova mehanike nisu skupi i možeš ih naći bez problema, a za limariju je već problem jer ćeš novo teško naći a i ako nađeš preskupo je. Na otpadima ćeš teško naći mr2...
 
Član
prije naci dijelove limarije za feraria nego za mr2.po mojoj procjeni 3000KM vise sigurno nece moci dobiti jer se drug dugo patio da je proda i na kraju jedva a bila je u perfektnom stanju
 
Top