TOP GEAR 2013

TOP GEAR 2013

Legend
Jbga meni ni 4vrta nije bila losha, malo su pretjerali sa ovim hovercraftom ali u njihovom stilu sve.
 
Legend
dobra je ova bas, porschea malo oblatise ali nije lose, i mazdu za onu smartstop hahaha :)
 
et postavio sam link al nisam pregledo epizodu malo s početka sam gledo samo oko Porša i to je to
sutra obavezno gledam inace epizoda ovakvih treba jer nije sve bajno kako proizvodjaci tvrde mora se i blatit nesto da bi vrijedilo koliko se cijeni u novcima ;)

npr. Meclaren F1 kosta oko 2 miliona eura a na 50 000 predjenih kilometara mora mu se mijenjati rezervoar i jos dosta toga sto je po meni glupo na odnosu koliko kosta vozilo
 
Član
Baš je dobra ova zadnja epizoda...već su počeli da smaraju već viđenim stvarima...posebno zajebancija sa karavanima, tj. kamperima...
 
Kao da dobro ne pratis top gear , sjeti se sta je rekao zadnji put za novog OPC-a i mislim da je jasno koje je auto reasonably priced car , za mene dovoljno od 3 lika koja nisu navikli na auta ispod skoro pa pola miliona . I ja da vozim aventadora i sjednem u bilo sta iz cjenovnog ranga oko 50.000km rekao bi da je smece i njihovi testovi su najmanje realni jer oni ne znaju drugacije gledati auto osim divljanjem a neka auta jednostavno nisu napravljena za toga. Smjesni jesu , iskustva imaju dugogodisnjeg ali po meni njihova misljenja bas i ne uvazavam sto se tice kvaliteta i izrade nekog auta jer su previse strogi sto se tice ocjenjavanja bas iz tog razloga sto su provozali sve zivo na 4 tocka
 
Nije bas tako, znaju oni pohvaliti i jeftinije auto, recimo sedmica GTI, ocarani su ostali. Po meni oni itekako dobro znaju ocjeniti auto samo sto to rade na malo drugaciji nacin, i ne treba ih shvatati bukvalno. Pa ja mislim da je TG jedina emisija u kojem auto koje je proslo najgore na svim testovima proglaseno za pobjednikom testa, sjecam se takve situacije sa Alfa Romeo Brerra. :D
 
Top