Test

Test

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo za one koji vole da mozgaju...
U pitanju je Ajnstajnov test inteligencije,a osmislio ga je kao sto po naziviu mozete zakljuciti poznati naucnik Albert Ajnstajn.Po njemu ovaj problem je sposobno da resi samo oko 2% populacije nase planete zemlje. Proverite da li spadate u tih 2% ljudi...
Moze biti jako interesantno,ja sam ga malocas rijesila pa ako ste raspolozeni pokusajte i vi!!!!


http://www.505cafe.com/test_inteligencije/ajnstajnov.php


Sretno!!!!!
 
Član
uspio heheheheh :D kasnije ako budete htjeli, mogu i rjesenje postavit, sliko sam kad sam zavrsio hehehe :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
uspio heheheheh :D kasnije ako budete htjeli, mogu i rjesenje postavit, sliko sam kad sam zavrsio hehehe :D


Takodje..
i ja sam slikala pa cemo poslije postaviti slike ko je zavrsio
 
Član
piece of cake, ne lazem i ne serem, test je rjesen iz prve i za manje od 20 minuta ....

i391577_ajnstajn.JPG


i nisam ovo nikad prije ni vidio da postoji ....
 
Član
eddo je napisao(la):
piece of cake, ne lazem i ne serem, test je rjesen iz prve i za manje od 20 minuta ....

i391577_ajnstajn.JPG


i nisam ovo nikad prije ni vidio da postoji ....


Pa cestitam ti!!!!!!
Imeni je trebalo oko 20-30 min da rijesim
 
Član
iskreno, mislim da od ovih 2% u svijetu, 1% pripada bosancima :lol::lol::lol:

lagano ba ....

od ona druga 2 testa, u onih 20 IQ pitanja imo sam 7 netacnih, dobio da sam prosjecan, meni tamam, a u sexu sam bajgi neki dobar jer su mi svi odgovori bili A ....
 
Član
najbitnije je da ga radis direktno tamo na stranici i da redas ono sve po redu jedino tako ga mozes rjesit .... a imas isto malo dole ispod opisano na dnu stranice ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top