TEST DAY MOSTAR

TEST DAY MOSTAR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najvjerovatnije da sam i ja tamo pa kud puklo da puklo jedino to ustajanje rano mi malo posto je vikend jedino vrijeme kada mogu da spavam pa bar do
 
Član
neznam da li je neko vec napisao sat se pomjera sa 2 na 3 mislim tako da ne bi bilo kasnjenja poz
 
Evo Luggiani Tuning team upravo se vratili kuci. Bilo bas fino ,druzenje ,razvlacenje po pisti ,ma nema dalje...
 
Član
buba racer kola si ti vrh radi ona masinica brojis mu taktove dok kraj tebe prolazi :) koji je motor?? vodeno ili zracno hladjenje ??
 
Član
bilo je extra!!!
jos mi isli dan ranije pa po Mostaru haos :D
bice slike valjda ubrzo!!!
 
Član
"The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy.":icon_evil:












 
Član
Super slike, hvala. De nek neko napise kratki review za nas koji nismo bili, jel bilo kakvih novih kolaca i tako dalje :)
 
Član
jes ovaj dadin kadilak letio ono trokira ali kad otpocme jede asfalt a felge na kockici su cisto bolesne 285/nesto/15' taman se mozes skriti ispod falca kad kisa pada :)
 
bmwscaner je napisao(la):
buba racer kola si ti vrh radi ona masinica brojis mu taktove dok kraj tebe prolazi :) koji je motor?? vodeno ili zracno hladjenje ??

Motor je vodenjak ,1,9 T2 boxer. Ma vozio sam samo reda radi ,lamela mi je katastrofa ,hahah jedva se uz ivan popeo. Pumpam gas al nemoze da sastavi. Zamjenim do SR-a pa cemo vidit ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top